ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଆସି କଣ କଲେ… ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି Video

9 class

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏମିତି ସବୁ ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଜାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ଲୋକ ମାନେ ଯେକୈଣସି ସ୍ଥାନ ରେ ବି ରହି ସେମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଜାଣି ପାରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଭିଡ଼ିଓ ବହୁତ ମାତ୍ରା ରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି । ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ଭିଡ଼ିଓ ବିଷୟ ରେ ଜଣେଇବୁ ।

Ninth class

ଆପଣ ମାନେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସାରା ଓଡିଶା ରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିନେବା । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ କେବେ ନା କେବେ କାହାକୁ ପ୍ରେମ କରିଥିବେ । ଆଗ କାଳ ରେ ଲୋକ ମାନେ ପ୍ରେମ କଣ ଜାଣି ନଥିଲେ । ଲୋକ ମାନେ ପ୍ରଥମେ ମେରେଜ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ନିଜର ଲାଇଫ ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ।

ହେଲେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦୁନିଆଁ ବଦଳିଜାଇଛି । ଛୋଟ ଛୋଟ ଛୁଆ ମାନେ ଏବେ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି । ଏବେ ସେମାନେ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢନ୍ତୁ କିମ୍ବା କଲେଜ୍ ରେ ପ୍ରେମ ସମସ୍ତେ କରୁଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ର ଓ ଜଣେ ଯୁବକ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ରାସଲୀଳା କରୁଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରି ଛନ୍ତି ।

ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ରେ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ସ୍କୁଲ ଯିବା ନା କହି ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଜଙ୍ଗଲ କୁ ଆସିଥିଲେ । ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ର ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସମସ୍ତ ଲୋକ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି । କି କିଭଳି ଭାବରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଛୁଆ ମାନେ ଏଭଳି ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *