ଗଙ୍ଗାଠୁ ବି ଅଦିକ ପବିତ୍ର ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏହି ରାଶିର ଝିଅ ମାନେ

ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଦେବୀ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଯେତେବେଳେ ଆମ ଘରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଜନ୍ମ ହୁଏ, କୁହାଯାଏ ଯେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ସତ ଅଟେ | ଝିଅମାନେ ଗଙ୍ଗା ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପରି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଘରର ସ୍ଥିତିକୁ ବଦଳାଇଥାଏ | ଝିଅମାନଙ୍କର ପାଦ ଏତେ ଭାଗ୍ୟବାନ ଯେ ସେହି ଘରର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ, ସେହି ଘର ସର୍ବଦା ଟଙ୍କା ଏବଂ ଧନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଏହି 2 ଟି ରାଶିର ଝିଅମାନେ ଗଙ୍ଗାର ଜଳ ପରି ଶୁଦ୍ଧ, ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ପ୍ରକୃତି ଅତି ସରଳ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱଚ୍ଛ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ…

masha

୧। ମେଷ ରାଶିର ଝିଅମାନେ

ମେଷ ଝିଅମାନେ ବହୁତ ସରଳ ଏବଂ ସେମାନେ ସର୍ବଦା ସତ୍ୟ କୁହନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଝିଅମାନେ ସତ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଏହି ଝିଅମାନେ ମିଥ୍ୟାଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ସେମାନଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ମିଥ୍ୟା କୁହନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଏପରି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ରହେ ନାହିଁ | ଏହି ଝିଅମାନେ କଦାପି କାହାକୁ ପ୍ରତାରଣା କରନ୍ତି ନାହିଁ,

ଯଦି କୌଣସି ଜିନିଷ ଥାଏ, ଏହା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସେହି ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଆଗୁଆ କହିଥାଏ, ଏହା ସେମାନଙ୍କୁ କଦାପି ପ୍ରତାରଣାରେ ରଖେ ନାହିଁ, ସମସ୍ତେ ଏହି ଝିଅମାନଙ୍କର ଏହି ଗୁଣକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଝିଅମାନେ ସ୍ବାଭାବରେ ଭଲ | ଏହା ଚରିତ୍ରର, ତେଣୁ ଏହାକୁ ଗଙ୍ଗା ଭଳି ପବିତ୍ର ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

bicha

୨। ବିଛା ରାଶିର ଝିଅମାନେ |

ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନେ ପ୍ରକୃତିର ଅତି ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ସରଳ ଏବଂ ସେମାନେ ସ୍ୱାମୀ ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି ସେମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଏହି ଝିଅମାନେ ଲୋଭରୁ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଖୁସିରେ ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତି ଏବଂ କାହାର ଭାବନାକୁ କଦାପି ଆଘାତ କରନ୍ତି ନାହିଁ |

ତେବେ ଏହା ଥିଲା ଦୁଇଟି ରାଶିର ଝିଅଙ୍କ ବିଷୟରେ , ଯେଉଁମାନେ ଗଙ୍ଗାଠାରୁ ବି ପବିତ୍ର ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏହି ଭଳି ଖବର ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେହିଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ  ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *