07 ମାର୍ଚ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି-ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଏକ ସୁଖୀ ଘର-ପରିବାର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର କମ୍ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସତସଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ମିଳିବ | ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ହାସଲ ହେବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଧନ ପଥରେ ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶି କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ମନ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମର ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ମନର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆମେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସାମ୍ନା କରିପାରିବା | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ଆଜି କୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚାଲିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସମସ୍ୟା ହ୍ରାସ କରାଯାଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ତାରାଗୁଡ଼ିକ ଉଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କାରବାର ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଲାଭ ମିଳିବ | ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂଆ ଆଶାର କିରଣ ଆଣିଛନ୍ତି | ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ତୁମର କାମ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ବୋଲି ମନେହୁଏ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ନିରାଶାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କଠାରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରୁହ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ନିରନ୍ତର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଶାଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି :ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *