ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦା ଙ୍କ ଝିଅ ଏବେ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏତେ ବଡ଼ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

Daughter of actor Govinda

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମାନେ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସା ପାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥାନ୍ତି । ବୟସ ହେବାରୁ ସେମାନେ ଆଉ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡରଷ୍ଟ୍ରି ରେ କାମ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେବାକୁ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ଆସିଯାନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେପୋଟିଯିମ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ମାନଙ୍କ ପିଲା ବଡ଼ ହୋଇ ନିଜ ବାପା ମାଆ ଙ୍କ ନିର୍ମିତ ପଥ ରେ ଚାଲିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ।

ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ 90 ଦଶକର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ। 90 ଦଶକରେ ଗୋବିନ୍ଦା ଏକରୁ ଅଧିକ ହିଟ୍ ଦେଇଥିଲେ। ଗୋବିନ୍ଦା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଯଥେଷ୍ଟ ହ୍ରାସ ପାଇଛି। ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରେ ନାହିଁ ।

Govinda

ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି । ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଝିଅର ନାମ ଟିନା ଅହୁଜା, ଯିଏ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରନ୍ତି । ଟିନା ଅହୁଜା 16 ଜୁଲାଇ 1989 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଟିନା ଅହୁଜାଙ୍କୁ 31 ବର୍ଷ ବୟସ। ଟିନା ଅହୁଜା ଲଣ୍ଡନ ସ୍କୁଲ ଏବଂ କିଶୋର ନାମିତ କପୁର ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରୁ ଏକ ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନିଂ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ଟିନା ଅହୁଜା ଫିଲ୍ମ ସେକେଣ୍ଡ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଟିନା ଅହୁଜା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ। ସେ ଗ୍ଲାମର ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବଲିଉଡର ବଡ ସୁନ୍ଦରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟିନା ଅହୁଜା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି।ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି।

tina

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟିନା ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରି ଚାଲିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ତେବେ ଟିନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିନାହାଁନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ ପାଇଁ ଟିନାଙ୍କ ଭାଇ ଯଶବର୍ଦ୍ଧନ ଅହୁଜା ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *