ମହିଳା ଙ୍କ ଏହି ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଇଁଲେ ସମ୍ଭୋଗ ନକରି ରହିପାରିବେ ନାହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ ସିକ୍ରେଟ ।

women

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ଏହି ଜାଗା ଗୁଡ଼ିକୁ ଛୁଇଁଲେ ସେମାନେ ଅଧିକ ଉତ୍ତେଜିତ ହେବେ । ଏବଂ ସମ୍ଭୋଗ ନକରି ରହି ପାରିବେ ନାହିଁ । ପ୍ରାୟତଃ ମହିଳାମାନେ ଭାବନ୍ତିକି ନିଜ ଚରିତ୍ରକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷଙ୍କ ଆଖି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ l କିନ୍ତୁ ଆପଣମାନେ ଜାଣିବା ଦରକାର ମହିଳା ମାନଙ୍କର କିଛି ଅଙ୍ଗ ଯାହା ଉପରେ ପୁରୁଷମାନେ ନଜର ରଖିଥାନ୍ତି । ଯେଉଁ ଅଙ୍ଗ ଗୁଡିକ ମହିଳା ମାନଙ୍କ କାମନା ଭାବନା କୁ ଦୃତ ଗତି ରେ ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ । ଏହି ଶରୀର ର ଅଙ୍ଗ ଗୁଡିକ ଉତ୍ତେଜନା ଗୋଟେ ମହିଳା ଟିକୁ ଗୋଟେ ପୁରୁଷ ଆଡକୁ ଟାଣିନିଏ । ଆପଣ ଯଦି ସେହି ଅଙ୍ଗ ଗୁଡିକ ଛୁଅନ୍ତି । ତେବେ ମନରେ ମୋକ୍ତ ଭାଗ ଜାଗରଣ ହୋଇ ଉଠେ ।

ତେବେ ଏହିଥିରେ ପ୍ରଥମେ ଆସୁଛି ପାଦର ଆଙ୍ଗୁଠୀ ଗୁଡିକୁ ଛୁଇଁଦେଲେ ଦେହ ରେ ଶିହଁରଣ ଜାଗ୍ରତ ହୁଏ । ହାଇ ହିଲ ଚପଲ ପିନ୍ଧିଥିବା ଓ ସୁନ୍ଦର ନେଲ ପୋଲିସ୍ ଲଗାଇଥିବା ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାନ୍ତି l

bhavi

ସେହି ପରି ପିଠି ପଟେ ଯଦି ଗୋଟେ ଚାଟୁ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ମନ ସେହିଠାରେ ଲାଗିରହେ । ପିଠି ରୁ ଜାବୁଡି ଧରିବା ଦ୍ୱାରା ମହିଳା ମାନେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ରହିଛି ପତଳା ଶରୀର ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ କରେ । ତେବେ ପୁରୁଷ ମାନେ ସେହି ଚେହେରା ଦେଖି ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ତାପରେ ଆସିବ ହସ, ହସ ଦ୍ଵାରା ପୁରୁଷ ମାନେ ବହୁତ୍ ପ୍ରଭାବିତ ହେଇଥାନ୍ତି l ଆଉ ତାଙ୍କ ହସର ପ୍ରଶଂସା କରି ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଆଗରେ ନିଜକୁ ବଢାଇ ଦିଅନ୍ତି l ତାପରେ ଆସିବ ଓଠ ସୁନ୍ଦର ଗୋଲାପି ଓଠ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ l ତେବେ ଓଠରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ସମ୍ଭୋଗ ଶକ୍ତି ଥାଏ ଯଦି ଗୋଟେ ପୁରୁଷ ଟିଏ ମହିଳାଙ୍କ ଓଠ ପାଖକୁ ପହଞ୍ଚିଯାଏ ତେବେ ମହିଳାଟି ସମ୍ଭାଳି ପାରିନଥାଏ ।

girls

ଏହାପରେ ଆସିବ ଅଣ୍ଟା ପତଳା ଅଣ୍ଟା ଥିବା ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣି ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରିଦେଲେହିଁ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଲାଗିଥାଏ l ସେହି ପରି ବନ୍ଧୁଗଣ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସ୍ତନ ର ଆକାର ବି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ କରେ ଏହି ସ୍ତନ ଗୁଡିକୁ ଛୁଇଁବା ଦ୍ୱାରା ମହିଳା ସବୁଠୁ ଅଧିକ କାମଶକ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *