ପୁଣି ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ପାଇଁ ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ବଡ ଧରଣ ର ଦୁଃଖ ଖବର,ଏହି ବରିଷ୍ଠ Celibriti ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଫଳରେ ଖେଳି ଯାଇଛି ଶୋକର ଲହରୀ..

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଅଭିନେତା ଜ ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ଆମେ ମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣୁ । ସେ ନିଜର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ନିଜର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ବାସ୍ତବରେ ଅନେକ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ । ନିଜର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ନିଜର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସଫଳ ହୋଇ ପାରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ବାସ୍ତବ ରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ । ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ସେ ଅନେକ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି ।

Prakash

ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ଅଭିନୟ ଦୁନିଆରେ ନିଜର ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଦ୍ୟୁ କରିବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ସୋକର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି। ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅନେକ ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ଥାଆନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରେରଣା ବୋଲି ମାନିଥାନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର ଏମିତି ବିୟୋଗ ଫଳ ରେ ଅନେକ ଲୋକ ମାନେ ଦୁଖଃ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି ହେବ ବୋଲି କେହି ବି ଚିନ୍ତା କରି ନଥିଲେ । ଅନେକ ଅଭିନେତା ମାନେ ନିଜ ଜିବନ ରେ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥାନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କର ବିୟୋଗ ର ଅନେକ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଗଭୀର ଦୁଖଃ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

J Prakash

ଏହା ସହିତ ଏହି ଆଲୋଚନା ଭାବେ କେହି ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ କରି ପାରୁନାହାଁନ୍ତି । ତେବେ କହିବାକୁ ଗଲେ ବାସ୍ତବରେ ଅଭିନୟ ଜଗତ ପାଇଁ ଏକ ବହୁତ ବଡ଼ କ୍ଷତି ଅଟେ । ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଲୋକ ଏଥିରେ ଗଭୀର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ଅନେକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଥିଲେ ।

ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ବିୟୋଗରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନୟ ଜଗତ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ହୋଇ ପଡ଼ିଛି। ଅନେକ ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କର ବିୟୋଗ ର ସୃତି ରେ ଅନେକ କଥା କହିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଦୁଖଃ ରେ ରହିଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛନ୍ତି । ସେ ବାସ୍ତବ ରେ ଜଣେ ମହାନ କଳାକାର ରହିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ସ୍ଥାନକୁ ଆଉ କେହିବି ପୂରଣ କରି ପାରିବେ ନାହଁ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *