24 ମାର୍ଚ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ର ଆଜିର ଲୁକ୍ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବନ୍ଦ ଭାଗ୍ୟର ତାଲା ଖୋଲିବ | ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଉଦ୍ୟମ କରିବେ ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନଟି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ ସ୍ୱରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ହଠାତ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ଦୂର ହେବ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନାରେ ଏକାଗ୍ର ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ, ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ଦିଆଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ବିଷୟରେ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଶେଷ ହେବ | ଆପଣ ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କରିବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏକ କ୍ରନିକ୍ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସାରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସୀମିତ ଲୋକ ଲାଭ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ଅର୍ଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଦୁର୍ବଳତାକୁ ଦୂର କରି ଉନ୍ନତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବ | ଏକ ପୁରାତନ ବିନିଯୋଗର ବିପୁଳ ଲାଭର ରାଶି ହେଉଛି | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ କିଛି ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପୁରୁଣା ମନ ସାକ୍ଷାତ କରି ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ, ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ସତେଜ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ବାଣ୍ଟିପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜେ ସମାପ୍ତ କର |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟରେ ଏକ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମେ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ନଚେତ୍ ସମ୍ପର୍କ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହେଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *