18 ମାର୍ଚ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଦାୟିତ୍ ର ଭାର ବଢିପାରେ, ଯାହା ପାଇଁ ତୁମେ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଆରାମଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର କମ୍ ହେବ | ଆମେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ପତି ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମନରେ କୌଣସି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବା, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ମୁଁ ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ବିତାଇବି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡିକ ଠିକ୍ ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ କଠିନ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅବାଞ୍ଛିତ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଅତିରିକ୍ତ ଅର୍ଥ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ମିଳିବ | ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରାଇବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳ ହେବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବାହାରକୁ ଆସିବ | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସହଭାଗୀତାରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ନାଗରିକମାନେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ନିଜ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ତୁମର ସାମର୍ଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଏଠାକୁ ବୁଲିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୃଦ୍ଧିର ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଖଦ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ଆପଣ ସମୟର ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରିବେ | ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଭବିଷ୍ୟତରେ କିଛି ବଡ ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *