17 ମାର୍ଚ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଲୁକ୍ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

ବୃଷ : ବୃଷର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ଉପରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଜମି କିମ୍ବା ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅପେକ୍ଷା କର | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ପ୍ରେମିକ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସାଧାରଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କୌଣସି ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବ | ଘରେ କୌଣସି ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ମାର୍କେଟିଂ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଟି ଠିକ୍ ମନେହୁଏ | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ହାସଲ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ, ତେଣୁ ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆପଣ ଏକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ତୁମର ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମକୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଏକ ଘନିଷ୍ଠତା ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ କରିପାରେ | କିଛି ବନ୍ଦ କାମ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅନେକ ସମସ୍ୟା ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପ୍ରେମଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ଉନ୍ନତି ବୋଲି ମନେହୁଏ | ପ୍ରେମିକ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଧାର୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଶ୍ରମିକମାନେ କ୍ଷେତ୍ରର ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *