କରନ୍ତୁ ଏମିତି କାମ ବିବାହିତ ମହିଳା ବି ରହି ପାରିବେ ନାହିଁ ।

women

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ବାସ୍ତବରେ, କାହାକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ସହଜ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ପୁରୁଷ ପାଇଁ ଏହା ଅଧିକ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇଯାଏ ଉଭୟ ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷ ସାଧାରଣତ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ବିରୋଧ କରନ୍ତି ବିପରୀତ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ, ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କ ହୃଦୟରେ କ’ଣ ଅଛି କିମ୍ବା କ’ଣ ଘଟୁଛି ତାହା ଜାଣିବା ସହଜ ନୁହେଁ ।

ତାଙ୍କୁ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଜିତିବେ ତାହା ଏକ ବଡ କଥା ପୁରୁଷମାନେ ବେଳେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଘଟଣାରେ ‘ଭୁଲ’ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବିବାହିତା ମହିଲାଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ ଅଛି, ଯାହା ପୁରୁଷମାନେ ଗ୍ରହଣ କିମ୍ବା ଚେଷ୍ଟା କରି ସେମାନଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକ ସଠିକ୍ ସମୟରେ ବ୍ୟବହୃତ ହେବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଛି ଟିପ୍ସ ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ । ସ୍ମାର୍ଟ ପିନ୍ଧ, ସ୍ମାର୍ଟ ଦେଖ ଏହା ସତ୍ୟ ଯେ ମହିଳାମାନେ ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷଙ୍କ ପୋଷାକର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ପୁରୁଷମାନଙ୍କର ସରଳତା ଏବଂ ନମ୍ରତା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ ତୁମେ ପୋଷାକ ପରି ସ୍ମାର୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛ ।

bhabi

ଆଖିରେ ଦେଖ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କର, ସେତେବେଳେ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ତାଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର, ତା ଉପରେ ନଜର ରଖ ଏହା ସହିତ ଆପଣ ତାଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ। କିନ୍ତୁ ଟିକିଏ ଅଲଗା ଆଚରଣ କର ଆପଣ ସର୍ବଦା ମନେ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ଯେ ଉଭୟ ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷ ସମାନ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି।

ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ପରି ନାରୀକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଦେବ ନାହିଁ, ବରଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ସଂଲଗ୍ନତା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ାଇବ। ଏହା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ ଆପଣ ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ଯେ କୌଣସି ସମ୍ବନ୍ଧରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କାରଣ ମହିଳାମାନେ ପ୍ରାୟତ ଯେ କୌଣସି ସେକ୍ସ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭାବପ୍ରବଣତା ସହିତ ଜଡିତ ଦେଖନ୍ତି।

women

ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ମହିଳାଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ହାସଲ ନକରନ୍ତି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ସହ କୌଣସି ସେକ୍ସ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସଚ୍ଚୋଟ ହୁଅ ସଚ୍ଚୋଟତା ହେଉଛି ଏକ ଶକ୍ତି ଏବଂ ସତ୍ୟ ଯଦି ତୁମେ କାହା ପ୍ରତି ସଚ୍ଚୋଟ, ତେବେ ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଲମ୍ବା ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ତାଙ୍କୁ ସର୍ବଦା କୁହ ଯେ ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଖୁସି ରଖିବ ଯଦି ତୁମେ ମିଥ୍ୟାକୁ ବ୍ୟବହାର କର ତେବେ ଏହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିଦେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *