09 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସିଷ୍ଟମ୍ ଉନ୍ନତି କରିବ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଉପାୟ ରହିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ | ଆପଣ ଘର କାମରେ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯଦି କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ସିଂହ : ଆଜି ଦାନରେ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଦାନରେ ତୁମର ଅନୁଭବ ବଢିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତିରେ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଶକ୍ତି ଉପରେ, ଆପଣ ସବୁଠାରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା : ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ, ଦିନଟି ତୁମ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ | ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ରାଜନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଥାଇପାରେ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ସାମାନ୍ୟ କାଶ, ଥଣ୍ଡା ପରି ଅବସ୍ଥା ରହିପାରେ | ଆୟୁର୍ବେଦିକ ଚିକିତ୍ସା ସହିତ ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ |

ତୁଳା : ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟ ହେତୁ, ଆପଣ କିଛି ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଶକ୍ତି ସହିତ ସଜୀବ କରିବ | ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | କାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମ୍ଭବ |

ବିଛା : ତୁମର ଆୟ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତି ଏବଂ ଯୁକ୍ତି ଉପୁଜିପାରେ | ତୁମର ନିତ୍ୟକର୍ମକୁ ସଂଗଠିତ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |

ଧନୁ : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ, ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ବାହାର ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖ | ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର : ଆଜି ତୁମର ସମୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇ ପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ଅଫିସରେ ଭାରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ସହକର୍ମୀମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆଇନଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି | ଯଦି କୌଣସି କୋଟ୍ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ |

ମୀନ : ଆଜି ତୁମ କାମ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ, ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *