25 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2022 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବ | ବୃହତ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ପୁରୁଣା ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶ ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭ୍ରମଣ କରିପାରିବ | ସଂଯମ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ କାମ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କର, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବ | ମନ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଘରେ ଟେନସନର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରେ | ଭାବପ୍ରବଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଜଣେ ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସଂପର୍କରେ ଉପହାର ଆଣିବ | ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଦକ୍ଷତାକୁ ଉନ୍ନତ କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଅଜ୍ଞାତ କାରଣରୁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ଘରେ, ତୁମ ହେତୁ କାହାକୁ ଆଘାତ ନକରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ଏବଂ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ସହିତ ନିଜକୁ ଖାପ ଖୁଆଇଦିଅ | ପ୍ରାପ୍ତ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ଏବଂ ମସ୍ତିଷ୍କ ଭାରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ଧର୍ଯ୍ୟ କମିଯିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ମାନସିକ ଦୁଃଖ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଉତ୍ସାହ ବିସର୍ଜନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ସମର୍ଥନ ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଆସିବ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ | ତୁମର ହସିବାର ଶୈଳୀ ତୁମର ସବୁଠୁ ବଡ ସମ୍ପତ୍ତି ହେବ | ଯୋଗ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅର୍ଥ ଲାଭର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବ, ଏକ ଆଇନଗତ ବିବାଦରେ ପଡ଼ିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ସାଥୀକୁ ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ଦିଅ, ତୁମର ସାଥୀ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ବେକାରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଣିପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ଆଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିବ | ଏବଂ ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବେ, ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଆସିପାରିବେ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସକାରାତ୍ମକ ହୁଅ, ଅସୁବିଧା ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହେବ | ଏକ ତମ୍ବା ଜିନିଷ କିଣିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଘର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷ କିଣିବ | ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଛାତ୍ର କିମ୍ବା ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି କିଣନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଏହା ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଏପରି କିଛି କିଣି ପାରିବ ଯାହା ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଅଧିକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ତାଙ୍କର ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ନିରୀହ ହସ ତୁମର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର କରିବ | ଆଜି ତୁମର ସାଥୀକୁ ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ଦିଅ, ତୁମର ସାଥୀ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଦିନ ଆରମ୍ଭରେ ପରିବାରରେ ଉଦାସୀନତା ଦେଖାଯିବ | କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରର ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଦ୍ୱାରା ବିଚଳିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବିରୋଧୀମାନେ ମୁଣ୍ଡ ବଢେଇବା। ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପୁରସ୍କୃତ ହେବ, କାରଣ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତିକୁ ବିଘ୍ନ କରିପାରେ | ଟଙ୍କା ପ୍ରବାହିତ ହେବ | ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଗର୍ବିତ ରହିବେ | ଜଣେ ବାଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ | ଗତ କିଛି ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଆଜି ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃ। କରିବା ପାଇଁ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଏକ ଉପାୟ କର | ଆଜି ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ଛୁଟିରେ ଯିବାକୁ ପଡିବ, ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚାଲିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଫିଟ୍ ରହିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଷଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ଉଦାସ ହୋଇପାରେ | ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ହେତୁ ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଧରି ରଖିଛି | ତୁମେ ଅଦୃଶ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ନହୁଅ, ତେବେ ଏହି ଧାରଣାଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱ ହରାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *