28 ନଭେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢେଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଟିକେ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ନିଷେଧ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କରଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ କିମ୍ବା ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପରିମାଣ

ବୃଷ : ଆଜି, ଯଥାସମ୍ଭବ, ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ରାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ନିଜ ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, ଏହା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘର ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଆୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ନୂଆ ଖୁସି ଖବର ଦେଇପାରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ସର୍ବୋତ୍ତମ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ଘଟଣା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରକୃତିର କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ପାଇଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ତୁମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ସାମାନ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ | ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର କାମ କରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଯନ୍ତ୍ରର ବ୍ୟବହାର, ଯାନ କିଛି ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ସମାଧାନ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି, ଅଧିକ କାମ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଟିକେ ଉତ୍ସାହୀ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ହାସଲ କରିବେ | ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ | ଡାକ୍ତରୀ ବୃତ୍ତି ଏବଂ ପରିଚାଳନା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ବଢିବ ସହିତ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣବତ୍ତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ପୁରସ୍କାର ରହିବ | ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ତେବେ ତୁମର ପରୀକ୍ଷା ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ତୁମେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ। ଆପଣ କଠିନ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ସନ୍ତୋଷଜନକ ହେବ | ଗର୍ବିତ ରହିବ | ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସହଜରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଝଗଡ଼ାକୁ ଯାଅ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ |

କୁମ୍ଭ: ତୁମ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି, ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭ ଆଣିବ | ବିଦେଶୀ ଏଜେନ୍ସି ଏବଂ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ନେଟୱାର୍କରେ ଯୋଗଦେବେ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି, ଅଭିଜ୍ଞ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ସଂଯମତା ଅଭ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ତୁମ ବିଷୟରେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ନୂତନ ସଫଳତା ସହିତ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ଲୋକଙ୍କୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଭେଟନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ଚିନ୍ତା ଛାଡି ଆଗାମୀ ସମୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କର | କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ସଜାଗ ରୁହ। ଆଜି ସେମାନେ ପଢିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ହୋମୱାର୍କ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ | ଲଭମେଟ ଆଜି ନମ୍ରତାର ସହିତ ମନ୍ଦିର ବାହାରେ ଥିବା ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଗ୍ଲାସ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କାଗଜ, ଫାଇଲ୍ କିମ୍ବା ତଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଡିଲ୍ ହେବ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *