କାଲି ଦୁର୍ଗାଷ୍ଟମୀ – ଖୋଲିବ 4 ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ।

durga mata

ଆଜି ଗଣେଶ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା କରି, ଆପଣ ବିତର୍କକୁ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ମା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଦର୍ଶରେ ନକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତି ଦଲିଲରେ ଯତ୍ନର ସହିତ ଦସ୍ତଖତ କରନ୍ତୁ | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦିନ ଶାରୀରିକ ଆରାମ ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରେ ବିତାଇବ। ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପିଲାମାନେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ହେଉଛି ଅର୍ଥର ପରିମାଣ | ଆଜି ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ଭବ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ରୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଦୃଶ୍ୟତା, ଆନୋରେକ୍ସିଆ ଭଳି ରୋଗ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଶାରୀରିକ ସୁଖ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖର ଅନୁଭୂତି ହେତୁ ଆଜି ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ |

Durga

ଆପଣ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ରହିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଏସୋଟେରିକ୍ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆଜି, ମନର ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଯୋଗୁଁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ |

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ ନୁହେଁ ବୋଲି ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି। ଆଚରଣରେ ତୁମର ନିଷ୍କ୍ରିୟତା ହେତୁ ତୁମେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | କୁକୁରକୁ ଅଭ୍ୟାସରେ ଛାଡିଦେଲେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ |

Astrology

ତେବେ ଆମେ ଯେଉଁ ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛେ ସେହି ରାଶି ଗୋଡ଼ିକ ହେଉଛି କନ୍ୟା ରାଶି, ମେଷ ରାଶି, ବୃଷ ରାଶି ଏବଂ ମିଥୁନ ରାଶି ବିଶେଷ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *