ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ଶେଷ ହେଉ ହେଉ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯିବ

4rasi

ମେଷ, ତୁଳା ରାଶି ।

ତୁମେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ଉଷ୍ମ, ସ୍ନେହୀ ଏବଂ ଖୁସି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଅନ୍ୟମାନେ କଦାପି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗନ୍ତି ନାହିଁ | ତୁମେ ସର୍ବଦା ସକ୍ରିୟ ରହିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଜ୍ୱଳନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ରହିବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ନିଜକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଦ୍ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କାରଣ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଚାପରେ ଅଛନ୍ତି, ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି | ସେମାନେ ବୋଧହୁଏ ଏକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ସୁରକ୍ଷା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି କାରଣ ସେମାନେ ଭୟ କରନ୍ତି |

ଥରେ ତୁମେ ବୁଝିଗଲେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଯତ୍ନଶୀଳ ପିତାମାତା ରହିବା କେତେ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ତୁମେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆମର ପ୍ରକୃତି ବିରକ୍ତିକର, ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଏବଂ ସର୍ବଦା ଚିନ୍ତିତ | ଆପଣ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ଏବଂ ନିଜକୁ ପୁରୁଷ ପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ବୋଲି ଭାବନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ପ୍ରେମ ଖୋଜିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ବିଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ବୁଝିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଯେପରିକି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବା, ଉତ୍ତର ଖୋଜିବା ଏବଂ ଉଦାର ହେବା |

rashi

କୁମ୍ଭ ରାଶି ।

ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବାର ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଜୀବନରେ ସବୁକିଛି ଉନ୍ନତ କରିବାର ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କୁ ଏତେ ଦିନ ଧରି ଚାଲି ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତ କରିବ | ତୁମର ସାହସିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ହୋଇପାରିବ |

ଏହା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମାଲୋଚନା କରିବ କାରଣ ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳା ହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ | ଉଚ୍ଚ ଅଧ୍ୟୟନ କିମ୍ବା ଚାକିରି ପାଇଁ ତୁମ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅଲଗା କରିବା ତୁମ ଭିତରେ ଉଦାସୀନତାର ଭାବନାକୁ ଚିପି ଦେବ | ଆଶାକରେ ଆପଣ ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ମନୋବଳକୁ ଫେରିବେ |

rashi

ମକର ରାଶି |

ଆମର ଏକ ଜୀବନ୍ତ ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର ଦିନ କଟୁଛି | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ନୂତନ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡିକ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ତୁମେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବ | ତୁମର ସତେଜତା ତୁମର ସମଗ୍ର ପରିବାର ପାଇଁ ଏକତା ଆଣିବ | ବ୍ୟସ୍ତ ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଦୁଃଖିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା କଦାପି ଶେଷ ସୁଯୋଗ ହେବ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *