ଦଶହରା ପର୍ବ (15 October ) ମା ଦୁର୍ଗାଙ୍କ କୃପାରୁ ୮ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ |

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଚଳିତ ବର୍ଷ 15 ଅକ୍ଟୋବର ରେ ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି ପବିତ୍ର ଦୂର୍ଗାପୂଜା ବା ଦଶହରା ପର୍ବ ଏହି ଦଶହରା ପର୍ବ ଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବାକୁ ଲାଗିବ । ଏହାତ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଜଣା ଥିବ କି ହିନ୍ଧୁ ଧର୍ମ ରେ ଦୂର୍ଗା ପୂଜାର କେତେ ପରିମାଣ ରେ ମହତ୍ୱ ରହିଥାଏ । ଏହାହିଁ କାରଣ ଅଟେ କି ଏହି ପୂଜା କୁ ସାରା ଦେଶରେ ବହୁତ ହିଁ ଧୁମ୍ ଧାମ୍ ରେ ପଳନ କରାଜାଇଥାଏ ।

ଏହି ବର୍ଷ ଦୂର୍ଗା ପୂଜାରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ 100 ବର୍ଷ ପରେ ଏକ ଶୁଭ ସଂଯୋଗ ପଡୁଛି । ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜାଣି ଖୁସୀ ଲାଗିବ କି ଏହି ଥର ମାତା ରାଣୀ 8 ଗୋଟି ରାଶି ଉପରେ ନିଜର ଅସୀମ କୃପାର ବର୍ଷା କରିବାର ଅଟନ୍ତି । ଏହି ଦୂର୍ଗା ପୂଜା ପର ଠାରୁ ଧନ ପ୍ରତିଷ୍ଟା ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ବଢିବ । ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ କେରିଅର ରେ କିଛି ବି ବଡ ସଫଳତା ପାଇ ପାରିବେ ।

Maa Durga

ଏହି ଦିନ ରେ ମାଆ ଙ୍କ କୃପାରୁ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ କୈଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଜାଇ ପାରନ୍ତି । ଏହି ସମୟ ଏବଂ ଆଗାମୀ ସମୟ ପ୍ରେମ ସଂମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ କେରିଅର କୁ ନେଇ ବହୁତ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ଖବର ବି ମିଳିବ ସୁଣିବା ପାଇଁ ଯାହା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମନ କୁ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ କରିବ । ଏବଂ ଏହା ପ୍ରେମ ଉପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଫାଇଦା ପ୍ରଦାନ କରିବ ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଏହି ଦିନ ରେ ରହି ଥିବା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଗୁଡିକ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସୁଧୁରି ଯିବ ଅବିବାହିତ ଲୋକ ମାନଙ୍କର ବିବାହ ଏହି ଦିନ ରେ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ସ୍ଥିର ହେବ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜିବନ ସାଥି ଙ୍କ ସହିତ କୈଣସି ଦର୍ଶନିୟ ସ୍ଥାନ କୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଜାଇ ପାରନ୍ତି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଦିନ ରେ ଚାକିରୀ ରେ ପ୍ରୋମସନ୍ ଆଦି ମିଳିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜିବନ ର ସୁଖ ମିଳିବ ।

Durga

ଏବଂ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି୍ କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଥାନ୍ତି ତେବେ ମାଆ ଙ୍କ କୃପରୁ ସେମାନଙ୍କୁ କହିବାର ବେଳ ଆସିଛି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଡେରି ନ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜର ମନ ର କଥା କୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହି ଦିଅନ୍ତୁ ଦେଖିବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା କେଉଁ ମାନ ସେହି ରାଶି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବାର ରହିଛି ଏହି ଦୂର୍ଗା ପୂଜା ଠାରୁ ଯେଉଁ ରାଶି ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଳଯିବାର ରହିଛି ସେମାନେ ହେଲେ ମେଷ, ବୃଷ , କର୍କଟ , ସିହଂ , ତୁଳା , ଧନୁ ,କୁମ୍ଭ , ମୀନ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଶୁଭ ସମୟ ଆସୁଛି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *