ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ଏହି 5 ଟି ରାଶିରେ ରାଜଯୋଗ । ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ବି ଥାଇପାରେ ।

6rasi

ସକରାତ୍ମକ – କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଶୀଘ୍ର ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେଖାଇବ | ବହୁତ ସମୟ ପରେ, ଘରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ଏକ ମନୋରମ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଏବଂ ପରସ୍ପର ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ସ୍ଥାପନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ବିରକ୍ତକର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ |

ନକାରାତ୍ମକ – ବର୍ତ୍ତମାନର ନକାରାତ୍ମକ ପରିବେଶ ହେତୁ, ଅବାଞ୍ଛିତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବା ଭଲ ହେବ | କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ମିଥ୍ୟା ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ମଧ୍ୟମ ରଖ |

shiva

ବ୍ୟବସାୟ – ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଦିନର ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ପ୍ରୟୋଗ କର | ଯାହାଫଳରେ ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ | କିନ୍ତୁ ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର କାଗଜ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତେଣୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ପ୍ରେମ – ଘରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ମନୋରମ ରହିବ | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଯେକୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହାଲୁକା ହୋଇପାରିବ |

rasi

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ଏକ ପ୍ରକାର ଆଲର୍ଜି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିନା କାରଣରେ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଚିହ୍ନ ହେଉଛି ମେଷ ରାଶି, ମକର ରାଶି, କନ୍ୟା ରାଶି, ସିଂହ ରାଶି ଏବଂ ମୀନ ରାଶି ବିଶେଷ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *