ସାବଧାନ – ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ଏହି ସବୁ ରାଶି ପଡି ପାରନ୍ତି ମାରାତ୍ମକ ରୋଗରେ ।

ସକରାତ୍ମକ: ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କର ନାହିଁ, ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସହଜରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଧାର୍ମିକ ଅନୁଷ୍ଠାନଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମର ନିସ୍ୱାର୍ଥପର ଅବଦାନ ରହିବ ସମାଜରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

ନକାରାତ୍ମକ – କିନ୍ତୁ ଏହା ଭଲ ଯେ ଆମେ କ୍ରୋଧ ଅପେକ୍ଷା ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଯେପରିକି ନକାରାତ୍ମକ ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା କରିବା | ଏହି ସମୟରେ, ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ଫଳାଫଳ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ବାହ୍ୟ ସମ୍ପର୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ |

shani dev

ବ୍ୟବସାୟ – ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ସଫଳତା ପାଇବା, ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ପ୍ରତିଭାର ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ପ୍ରେମ – କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ, ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମେ ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶ ପାଇବ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ଘରର ବରିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଯାଞ୍ଚ କର |

ତେବେ ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଚିହ୍ନ ହେଉଛି କନ୍ୟା ରାଶି, ମିଥୁନ ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି ବିଶେଷ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *