04 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଚତୁରତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି କାମ କର, ତେବେ ଏଥିରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଭଲ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଆଶା କର | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିପାରିବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟର ଆଧାରରେ ରୁହ ନାହିଁ, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଳିଆ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି, ଆପଣ ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଭଲ ଲାଭ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ତୁମର ଭାଗ୍ୟକୁ ଜାଗ୍ରତ କରିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ| ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ଜମି ଏବଂ କୋଠା କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମର ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡିବ | ପିତାଙ୍କ କୌଣସି ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟର ନୂତନ ଯୋଜନା ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ମେଲୋଡି ସ୍ୱର ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର କିଛି ଅସୁବିଧାଜନକ ଦିନ ହେବ | ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ସୁରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଛୋଟ ଜିନିଷ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର, ଏହା ତୁମକୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ, ତୁମେ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆଜି ଜଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ଟଙ୍କା ସଠିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ମନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଶାକରେ ଆପଣ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଲାଭର ନୂତନ ଉପାୟ ଦେଖାଯିବ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଦୂରତା ରଖ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଛାତ୍ରମାନେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *