27 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ତୁମେ ଆରାମ ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଅନ୍ୟମାନେ ତୁମର ସାହାଯ୍ୟକୁ ତୁମର ସ୍ୱାର୍ଥପରତା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେଣୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ସାହାଯ୍ୟ କର | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ମନ କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଅପାରଗତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦ

ଧନୁ ରାଶି : ଯଦି ଆମେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ଏହି ଲୋକମାନେ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ଏବଂ ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବ, କିନ୍ତୁ ଯୁକ୍ତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଏହା ସହିତ, ଅଧିକ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ନେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରିବେ | ତଥାପି, ଆଜି ଅଧିକ ମିଠା ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ ଏପରି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ ଯେଉଁମାନେ ନିଜକୁ ବନ୍ଧୁତା ବୋଲି ଭାବନ୍ତି | ଏହା ସହିତ, ଆଶା ଏବଂ ନିରାଶାର ଭାବନା ମନରେ ଚାଲିବ, ତେଣୁ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଜ୍ୟୋତିଷ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବେ | ତଥାପି, କାରବାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହ ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅ | କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବଢିପାରେ କିନ୍ତୁ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କୌଣସି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ହୃଦୟ ବଦଳରେ ମନ ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଏହା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଦୋଷକୁ ଦେଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜର ତ୍ରୁଟି ଦୂର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କ ଆୟରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ ଏବଂ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟାଖ୍ୟା କର ଯେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପର ଅବସ୍ଥା ରହିବ | ତଥାପି, ତୁମେ ତୁମର କାମରୁ ବହୁତ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇବ | ତେଣୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖ ଏବଂ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଯାହା ଶୁଣୁଛନ୍ତି ତାହା ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ, ତେଣୁ ଏହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ, ଯାହା ଉପରେ ତୁମେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆଜି କାହା ସହିତ କୌଣସି କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ | ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖିବା ପରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ବଡ ସଫଳତା ଆଣିଛି | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *