18 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଅବନତି ଘଟାଇପାରେ | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଏକ କଠିନ ବିଷୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | କିଛି ସମସ୍ୟା ହେତୁ ପରିବାରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ | ତୁମର ପ୍ରକୃତିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟ ସୁଖଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଆଶା କରାଯାଏ | ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ଏକାଗ୍ର ହୋଇପାରିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରତ ମହିଳାମାନେ ପ୍ରଗତିର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଉଛନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବୁଝିବାରେ ସହାୟକ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏଥର ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ | କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶରୀରରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ କାଶ, ଥଣ୍ଡା ଭଳି ସମସ୍ୟା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ମକର ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ବିଷୟ ପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଯଦି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପରିବାରର କେହି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ କ୍ରୟ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଶାରୀରିକ ଦୁର୍ବଳତା ଏବଂ ଥକ୍କା ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଆପଣ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଶୀଘ୍ର ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ ଜିନିଷ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ନାହିଁ | ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟର ଅତିରିକ୍ତ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନରେ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବେ | ତୁମ ପିତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣ ଏବଂ ସମ୍ମାନ କର | ଯଦି ଆପଣ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସାମାଜିକ ନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ମନୋରମ ରହିବ। ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ତୁମେ ତରବରିଆ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମତାମତ ନିଅ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *