15 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଆପଣ ବିଶେଷଜ୍ଞ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ | କଷ୍ଟ ଉପାର୍ଜିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବହୁ ପରିମାଣରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଦ୍ଭୁତ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷାରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଆପଣ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ମନେହୁଏ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ ହେତୁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ, କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାରେ ତୁମର ଭାଇମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ କାରଣ ଲାଭ ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଅଧିକ ମାନସିକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପତି ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଉପାୟ ମିଳିପାରିବ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଦାନ ପାଇଁ ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବଢିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ନିରାଶ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବାହାରେ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ପିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମ କାମରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ବିଜୟ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଆଜି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ରାତିରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *