08 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମିଶ୍ରିତ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ଯାଇଛି, ତେବେ ଏହା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଗରମ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ବଡ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ଏକ ଲମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଅଧିକ ତେଲିଆ-ମସଲାଯୁକ୍ତ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିନିଯୋଗରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହରାଇ ପାରନ୍ତି, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ |ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | ଶାଶୁଘର ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାଧାନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଖାଲି ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ପୁଣି ଏକ ଖରାପ ଜିନିଷ କରିପାରେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ | ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ଘରେ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଆପଣ ଘରୋଇ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ ଶୈଳୀ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଏବଂ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | କାହାର କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେତୁ ତୁମର ମନ ଦୁଖୀ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ସମାଜରେ ସ୍ୱୀକୃତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ଏହି ସଭା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ଅର୍ଥହୀନ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଆସିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାଧାନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରିବେ | ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ନାଉଟି କିମ୍ବା ବିବାଦ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ଏବଂ ଅବହେଳା ଦେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *