ଦୁଃଖ ଖବର |ଏହି ମହାନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ହୋଇଗଲା ମୃ-ତ୍ୟୁ – ଚାରି ଆଡେ ଶୋକର ଛାୟା

Actress

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ପ୍ରଦୀପ ଗୁହାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଦୁଃଖରୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାରି ନଥିଲା ଯେ ଆଉ ଏକ ଖରାପ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ‘କଞ୍ଚନା ୩’ ଫେମ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲେକ୍‌ଜାଣ୍ଡରା ଜାଭି ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗୋଆର ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରୁ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ରହୁଥିଲେ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଆଲେକ୍‌ଜାଣ୍ଡରା ଗୋଆର ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରେଣ୍ଟରେ ରହୁଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ତାଙ୍କ ଘରର କିଚେନରେ ଝୁଲୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ତେବେ ପୋଲିସକୁ ମୃତଦେହ ପାଖରୁ କୌଣସି ସୁସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ମିଳିନାହିଁ ।

Alexander

ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ହିଁ ଆଗକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯିବ। ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ଆଲେକ୍‌ଜାଣ୍ଡରା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆଲେକ୍‌ଜାଣ୍ଡରା ମାନସିକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ। ଯାହା ପାଇଁ ସେ ମେଡିସିନ୍ ଖାଉଥିଲେ ।

ତେବେ କିଛି ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, ଋଷର କନସୁଲେଟର ଓକିଲ ବିକ୍ରମ ଭର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଲେକ୍‌ଜାଣ୍ଡରା ୨୦୧୯ ରେ ଜଣେ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ସେକ୍ସୁଆଲ୍ ୱାର୍କ୍ସ ପାଇଁ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *