ଏହି 5 ଟି ରାଶିଙ୍କର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଜାଉଛି ଭଲ ସମୟ ।

5 rashi

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଖରାପ ସମୟ ଜାଇ ଭଲ ସମୟ ଆସିବା ପାଇଁ ଜାଉଛି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିନେବା ।

ବୃଷ

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି, କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ | ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

ମିଥୁନ

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧବାର ରାସ୍ତାରେ ରହିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ପୂର୍ବଜ ମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ବଡ଼ ଜିନିଷ ପାଇପାରିବେ | ବାଣୀ ଏବଂ ଚତୁରତା ମଧ୍ୟ ଏକ ଖରାପ କାମ କରିପାରେ, ସାବଧାନ |

rash

କର୍କଟ |

କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ, ବୁଧର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଗତିବିଧି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ମିଳିବ ଏବଂ ଟଙ୍କା କ୍ଷେୟ ଦୂର ହେବ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ସହିତ, ତୁମେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ହୋଲି ଉତ୍ସବରେ ହଷ୍ଟେଲରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

ସିହଂ |

ବୁଧର ପ୍ରଭାବ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇବେ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଆଚରଣରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ବୁଧ ଗତାଗତ ଯୋଗୁଁ ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବ | ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ମାତା ମାମୁଁ, ମାଉସୀ ଏବଂ ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆସିବ |

rashi

ତୁଳା|

ଏହି ଦିନ ତୁଳା ର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ସଂକେତ ପାଲଟିଛି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁବିଧା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ବୁଦ୍ଧି-ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ସ୍ମୃତି କ୍ଷମତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

ବିଛା

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ନଚେତ୍ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଯାନ ଏବଂ ସାମଗ୍ରୀ ଭୋଗର ଜିନିଷରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଯେତେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ, ସେତେ ଅଧିକ ଆସିବ | ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଜ୍ଞାନର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କାର୍ଯ୍ୟରେ କରିବାକୁ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବେ ଏବଂ ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଶକ୍ତି ପରିବର୍ତ୍ତେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ଲାଭ ହେବ |

+

ras

ମକର ରାଶି |

ବୁଧ ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ବେଳେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନେକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସମ୍ଭବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ

ତୁମର ରାଶିରେ ବୁଧର ଗତି ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶକ୍ତି ଦେବ | ତୁମର ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ରହିବ | ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ଜ୍ଞାନ-ବିଜ୍ଞାନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତାର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ

ଆଜିକାଲି, ଆପଣ ଅଣ-ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଉପହାର ବିନିମୟ ହୋଇପାରିବ | ଶୋଇବା କମ୍ ହେବ କିମ୍ବା କୈଣସି କାରଣରୁ ଆପଣ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଗ୍ରତ ରହିପାରନ୍ତି | ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଏବଂ ଫୋନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ମଧ୍ୟ ସପିଂ କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *