31 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଏ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଘରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିପାରିବେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱଗୁଡିକ ପୂରଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସାମାଜିକ ଭାବରେ ଅପମାନିତ ନହେବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅନ୍ୟାୟ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏପରି କିଛି କରିବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜକୁ ଉପଭୋଗ କରେ | ଭଜା ଏବଂ ମସଲାଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଖଦ ଦେଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣ ଆଜି ବହୁତ ସୃଜନଶୀଳ ଭାବରେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଯଦି ତୁମେ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ରହିଛ, ତେବେ ଆଜି ତୁମର ହସ ସେମାନଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ଦୂର କରିବାର ସହଜ ଉପାୟ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିପଥଗାମୀ ପଶୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଜଳ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କର |

ତୁଳା ରାଶି : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟରେ ଅନିଶ୍ଚିତତା ହେତୁ ବିରକ୍ତିକରତା ଆସିପାରେ | ସେୟାର କିଣିବା କିମ୍ବା ବିକ୍ରୟ କରିବା ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନୁହେଁ | ଆପଣ ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କିଛି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପିତ ହେବ | ଯୌବନ ର ମଜା ନେଇ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମିକ / ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ଦୂରତା ଆସିପାରେ |

ବିଛା : କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବାଧାବିଘ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାହସ ଏବଂ ସ୍ଥିରତା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ସମୟ | ସମ୍ପର୍କରେ ନୂତନ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସମୟରେ ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମେ ଯେତେ ଅଧିକ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆରାମରେ ବିତାଇବ, ତୁମର ଶକ୍ତି ପୁନର୍ବାର ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଦେଶୀ ଘିର ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି। ଆଜି ତୁମର ଉତ୍ତର ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ପୂରଣ କରିବାର ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ସରକାରୀ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋଜଗାର ହାତ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇପାରିବ | ସଫଳତାର ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ସହକର୍ମୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ପୂର୍ବ ଦିନ ତୁଳନାରେ ଆଜିର ଦିନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଦିନଟି ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ତୁମେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *