29 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଯୋଗୁଁ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେଲା | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚାଲିବାର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଟିକିଏ ଯତ୍ନ ସହ କାମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଘରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହ ଜଡିତ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ। କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, ଆପଣ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଲାଭର ଅନେକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯାଇପାରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବଡ଼ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ମନରେ ଚାଲିଥିବା ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଭଲ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ଟେନସନ ଆସିବ, ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସଠିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅନ୍ୟମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ନରମ ଏବଂ ଗରମ ମନେହୁଏ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ମନରେ ଚିନ୍ତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ସମୟରେ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଅଛି | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବ | ଆଜି ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିବାଦ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ମାର୍କେଟିଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି : ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | କୌଣସି କାଗଜ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ଆସିବା ସମୟରେ କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଗରମ ଗରମ ହେତୁ, ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କିମ୍ବା କୌଣସି ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଯତ୍ନବାନ ହେବ, ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କୁହ | ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | କେହି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଧ୍ୟ ହେବ | କମ୍ ପାଣି ପିଇବା କାରଣରୁ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : କିଛି ଲୋକ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସମୟ ସପିଂରେ ବିତାଇପାରେ | କିଛି ସମସ୍ୟା ହେତୁ ତୁମର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ତୁମର ଟେନସନ ବଢିପାରେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ମନ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବ | ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇଁ ଗାଇ କୁ ସବୁଜ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ | ନାକ ଏବଂ କାନର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *