04 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala-fi

ମେଷ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ କୌଣସି ଖରାପ ଖବର ପାଇ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ ଏବଂ ପିତା ଏବଂ ପୁଅ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ, ଅନ୍ୟ ପଟେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା ଜାରି ରଖିବ |

ବୃଷ : ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦି ଆମେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ତେବେ ତୁମର ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଥାପି, କାହାକୁ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ସହିତ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି ଏବଂ ପରିବାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ସମାଜର ଅନେକ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧିରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ ଯେ ବୀମା ଏଜେଣ୍ଟମାନେ ଯତ୍ନର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ |

କର୍କଟ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ନୂତନ ଏବଂ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ କିଛି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ତଥାପି, ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତିକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଏବଂ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ | କାର୍ଯ୍ୟ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଖଦ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଟେନସନ୍ ହେବ | ତୁମ କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରୁ ଲାଭ ପାଇବା ଆଶା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ, ତେଣୁ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ବିଷୟରେ କିଛି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଏକ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ କ୍ରୋଧ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ କିନ୍ତୁ ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପ୍ରିୟଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଆଚରଣ ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ତୁମ ସହିତ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପରୀକ୍ଷଣରେ, ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *