ଚାଲିଗଲେ ଏହି ମହାନ ଅଭିନେତା , ଦୁଃଖରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଲା ପୁରା ବଲିଉଡ ।

Actor

ବନ୍ଧୁଗଣ ମନ୍ଦିରା ବେଦୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ-ନିର୍ମାତା ରାଜ କୈଶଲ ଙ୍କର ହଠାତ୍ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ହୃଦଘାତ ହେତୁ ରାଜ 49 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ।

ବୁଧବାର ରାଜ ଙ୍କୁ ଧଳା ପୋଷାକ ଏବଂ ଫୁଲରେ ଗୁଡ଼ାଇଥିବାର ଦେଖି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମନ୍ଦିରା ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ। ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମାଣ୍ଡିରାଙ୍କ ଆଖି ରେ ଦୁଃଖକୁ ଦେଖି ହେଉ ଥିଲା ।

Raj Kaushal

ସେ ବାରମ୍ବାର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଶବ ନିକଟକୁ ଯାଉଥିଲେ। ରାଜଙ୍କର ଶେଷ ଗସ୍ତର ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକରେ ମନ୍ଦିରା ଅସହାୟତା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛନ୍ତି | ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ସେଲିବ୍ରେଟ ମାନେ ମନ୍ଦିରାକୁ ଦେଖି ମଧ୍ୟ କାନ୍ଦୁଥିଲେ .

ମାଣ୍ଡିରା ଏବଂ ରାଜଙ୍କ ପୁଅ ବୀର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଶେଷ ଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ବୀର ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ଦେଖାଦେଇ ଥିଲେ | ଯଦିଓ ସମସ୍ତେ ଏକ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଃଖୀ ଆଖି ର ଯନ୍ତ୍ରଣା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖି ହେଉ ଥିଲା |

କଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣନ୍ତି କି ରାଜ କୈଶଲ ବୁଧବାର ସକାଳେ ହୃଦଘାତରେ ପୀଡିତ ହୋଇ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ 49 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନିର୍ ରାଜଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଖବର ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରାଜ କୈଶଲଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି। ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସ କମାନେ ମନ୍ଦିରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରତି ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

Raj Kaushal

ରାଜ ଏବଂ ମନ୍ଦିରା ଦୁଇ ସନ୍ତାନର ପିତାମାତା ଅଟନ୍ତି | ବିବାହର 12 ବର୍ଷ ପରେ ସେମାନେ ପୁଅ ବୀରଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ | ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସିର ସମୟ ଥିଲା |

ବର୍ତ୍ତମାନ ମନ୍ଦିରା ଏବଂ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ରାଜଙ୍କ ବିୟୋଗ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଝଟକା ଦେଇଛି | ମାନ୍ଦିରା ଏବଂ ରାଜଙ୍କ 22 ବର୍ଷର ବିବାହ ହଠାତ୍ ଅଲଗା ହୋଇଗଲା | ଏହାକୁ ନେଇ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସାରା ବଲିଉଡ ଜଗତ ରେ ବି ଦୁଖଃ ର ଛାୟା ଖେଳି ଜାଇ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *