ଜୁଲାଇ 23 ରୁ 30 ମଧ୍ୟରେ ବଦଳିଯିବ ଏହି 3 ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲକୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ , ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଏହି ତିନୋଟି ରାଶି ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପା ରହିବ ।ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : – ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ସେଠାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସୁଖ ମିଳିବ | ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଭ୍ରମଣ, ଚାକିରି ଏବଂ ବିନିଯୋଗ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତୁମେ ଚାକିରି ପାଇବ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ସମ୍ଭବ | ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟର ମନୋଭାବ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ସୁବିଧା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

astrology

ବିଛା ରାଶି : – ବିବାଦ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପୁରୁଣା ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ | ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଦେୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଭ୍ରମଣ, ଚାକିରି ଏବଂ ବିନିଯୋଗ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ଥିର ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଯତ୍ନ ଏବଂ ସତର୍କତା ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତି କର | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ମକର ରାଶି : – କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଏହି ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ। ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ଆଘାତ ଏବଂ ରୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଇନଗତ ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ସୁଖ ମିଳିବ | କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ରେ ଲାଭ ହେବ | ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ଉଚ୍ଚ ଏବଂ ବୈଦ୍ଧିକ ଶ୍ରେଣୀରେ ତୁମେ ବିଶେଷ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ଆଇନଗତ ବିବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନ୍ୟଗଣଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *