Jyotish Shastra- ଏହି ଜୁଲାଇ ମାସ ରେ ଚମକିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି 3 ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

July

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଚମକିବ ଏହି 3 ରାଶି ର ଭାଗ୍ୟ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁ ରାଶି ମଧ୍ୟ ରୁ ଏହି ତିନୋଟି ରାଶି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନେ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ସବୁଠୁୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ଏବଂ ଭାଗ୍ୟବାନ୍, ତଥା ଏମାନେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପା ପାଇ ବହୁତ ଧନୀ ବି ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ସହିକ ମୁକାବିଲା କରିବା କୈଣସି ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପକ୍ଷ ରେ ସମ୍ଭବପର ହୋଇ ନ ଥାଏ, ଏବେ ଏମାନଙ୍କୁ ଧନୀ ହେବାରୁ କେହି ରୋକି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ଆଶିଷ ସହିତ ଭୋଳାନାଥ ଙ୍କ ଆଷିଶ ବି ପାଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣି ନେବା ।

ପ୍ରଥମେ ରହିଛି ତୁଳା ରାଶି- ଏହିି ଦିନ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଶୁଭଙ୍କର ରହିବ ଏହି ଦିନ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗାମୀ ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିବ । କୈଣସି ପ୍ରକାରର ଶୁଭ ଫଳ ବି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଦିନ ରେ ମିଳି ପାରେ ,ଆସନ୍ତା କାଲି ଆପଣ ମାନଙ୍କର ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସୀ ରେ ବ୍ୟତିତ କରିବେ ,ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ର ସମସ୍ୟା ରେ ସୁଧାର ଆସିବ ।

tula

ବୃଷ ରାଶି- ଆପଣ ମାନେ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ ବହୁତ ବଡ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ଦିନ ରେ ଆପଣ ମାନେ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହା ଛଡା କରୁ ଥିବା ଆଉ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିବ । ଶତୃ ମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କିଛି ପରିମାଣ ରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇ ପାରେ, ତେଣୁ ନିଜର ଶତୃ ଠାରୁ ସବୁ ବେଳେ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

brusha

କୁମ୍ଭ ରାଶି- ଏହି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କର ଏହି ମାସ ଟି ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । କୈଣସି ଏକ ପୁରୁଣା ସଂମ୍ପର୍କିୟ ଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ମାନଙ୍କର କଥା ବାର୍ତ୍ତା ହୋଇ ପାରେ । ଜାହା ଫଳ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପୁରୁଣା ସୃତି କିଛି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିବ, ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏହା ଥିଲା ସେହି ରାଶି ସମୁହ ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ସମୟ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଭଲ ଚାଲିଛି, ଆପଣ ମାନେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ସୁଫଳ ମିଳିବ । ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣେଇ ଦେବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ଏହି ଦିନ ରେ ଏହି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ କିଛି ପାଇବା ପାଇଁ ଜାଉ ଥିବା ବେଳେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାଆ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କର ଏବଂ ଭୋଳାନାଥ ଙ୍କର ଆଶିଷ ରହିବା ପାଇଁ ଜାଉଛି ,

kumbha

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *