(୧୩ ରୁ ୧୭) ବୟସ ଝିଅମାନଙ୍କର (୫ଟି ଗୁପ୍ତ) କଥା |

a555666

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ 17 ବର୍ଷ ରୁ କମ୍ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତା ବିଷୟରେ କହିବୁ କି କମ୍ ବୟସ ର ଝିଅ ମାନେ କଣ ପାଇଁ ଶୀଘ୍ର ପଟି ଜାଇ ଥାନ୍ତି କାହିଁକି ଏବଂଏମାନଙ୍କର ଆମେ କିଛି ଦୂର୍ବଳତା ବିଷୟରେ ଏବଂ ଏମାନେ କେଉଁ ବୟସ ର ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ ସବୁ ବେଳେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏହି ସବୁ ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଆଲୋଚନା କରିବୁ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ମୋଟେ ବି ସମୟ ନଷ୍ଟ ନ କରି ଆରମ୍ଭ କରିବା ।

women

ଯଦି ଆମେ କମ୍ ବୟସ ର ଝିଅ ମାନଙ୍କ ପବିଷୟ ରେ ପ୍ରଥମ କଥା କହିବୁ ତେବେ ସେମାନେ ସବୁ ବେଳେ କମ୍ ଦିମାଗ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଥାନ୍ତି ,ସେମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଯେଉଁ ରାସ୍ତା ପଡି ଥାଏ ସେମାନେ ସେହି ରାସ୍ତା କୁ ହିଁ ଠିକ୍ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି, ଆମେ କମ୍ ବୟସ ର ଝିଅ ମାନେ 13 ରୁ 17 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ରେ କହୁଛୁ । ଏମାନେ ଏହି ରାସ୍ତା ରେ ନୂଆ ନୂଆ ପାଦଦେଇ ଥାନ୍ତି ତ କେବଳ ସେହିଥି ପାଇଁ ସେମାନେ ସବୁ ବେଳେ ହାଲ୍କା ରେ ନିଅନ୍ତି , ଜାହା ଫଳ ରେ ସେମାନେ ଏହି ବୟସ ରେ ବହୁତ ବଡ ବଡ ଭୁଲ ମଧ୍ୟ କରି ଥାନ୍ତି ।

ଆଉ ଏମିତି ବି କିଛି ଝିଅ ମାନେ ରହିଛନ୍ତି , ଯେଉଁ ମାନେ ଏହି ବୟସ ରେ ଖରାପ୍ ରାସ୍ତା ବାଛି ନିଅନ୍ତି , ସେମାନେ ପରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ନିଜର ହବି ବୋଲି ଭାବନ୍ତି ,କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଜା ବାହାରି ଜାଇ ଥାଏ , ହେଲେ ସେହି ସମୟ ରେ ସେମାନେ ପସ୍ତେଇବା ପାଇଁ ଲାଗନ୍ତି ,ସେହି ପରି ବେଳେ ଯଦି ସେମାନଙ୍କ ପଟେଇବା ବିଷୟରେ କହିବା ସେମାନଙ୍କୁ କେହି ବି ପଟେଇ ପାରିବେ ସେହି ପରି ବେଳେ ଯଦି ଆମେ ସେମାନଙଅକ ଦୁର୍ବଳତା ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ସେମାନେ ପୁଅ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଶିଘ୍ର ଇମପ୍ରେସନ୍ ହୋଇ ଥାନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଙ୍କ ପାଖରେ ସେତିକି ହିଁ ଟେଲେଣ୍ଟ ଥିବା ଦରକାର , ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେତିକି ସୁବିଧା ମିଳିବା ଦରକାର ।

womens

ଆପଣ ମାନେ ଯେପରି କି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହିତ କଥା ବାର୍ତା ସଠିକ୍ ଭାବେ କହି ପାରୁ ଥିବେ, ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସବୁ ବେଳେ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍ କରି ପାରୁ ଥିଲେ ସୋନଙ୍କୁ ପଟେଇବା ବହୁତ ସହଜ ହୋଇ ପଡେ ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *