2 ରାଶିରେ ପଡିଲା ଶନିଙ୍କ ବକ୍ର ଦୃଷ୍ଟି । ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ ।

ଶନି ଏକ ରାଶିରେ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହନ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଏହାର ରାଶି ଚକ୍ରକୁ 30 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ କରେ |

ମିଥୁନ୍ ଏବଂ ତୁଳା ରାଶି ଉପରେ ଶନିଦଶା: ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନି ଏକ ପାପପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ନିଷ୍ଠୁର ଗ୍ରହ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଏ | ସେ ଜଣେ ବିଚାରପତି ମାନ୍ୟତା ଅଛି | ଯଦି ଶନି ରାଶିଫଳରେ ଏକ ଦୃଢ ସ୍ଥିତିରେ ଥାଆନ୍ତି, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ତ ସୁଖ ପାଇଥାଏ, ଯଦି ସେ ଦୁର୍ବଳ ସ୍ଥିତିରେ ଥାଆନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ରାଶିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା 12 ଟି ଘରେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଭିନ୍ନ ଅଟେ | ଶନି ପ୍ରତି ରାଶିରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି | ଶନିଙ୍କ ରାଶି ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ କେଉଁ ରାଶି ରେ ଶନି ଦଶା ଆରମ୍ଭ ହେବ ଜାଣନ୍ତୁ…

shani d
ଶନି ଦଶା ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଛନ୍ତି: ଶନି ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଭାବରେ ସେ ଏହି ରାଶି 30 ବର୍ଷରେ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତି | ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ରାଶି ରାଶିରୁ ଚତୁର୍ଥ କିମ୍ବା ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ବସିଥାଏ, ସେତେବେଳେ ଏହି ସ୍ଥିତିକୁ ଶନି ଧାୟା କୁହାଯାଏ |

ବର୍ତ୍ତମାନ ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ପାଇଁ ଶନିଙ୍କ ଦଶା ଚାଲିଛି | ତୁଳାରେ ଶନି ଉନ୍ନତ ହୋଇଛି, ତେଣୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଶନି ଦଶା ସମୟରେ ଯେତିକି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଶନି ଦଶା ସମୟରେ ସେମାନେ ଅନେକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଅନ୍ୟ ପଟେ ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ।

shani

ଶନି ଦଶା ଏହା ଉପରେ ଆରମ୍ଭ କରିବେ: ଶନି 29 ଏପ୍ରିଲ 2022 ରେ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ଲୋକମାନେ ଶନି ଦଶା ଠାରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇବେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, କର୍କଟ ଏବଂ ବିଛା ର ଲୋକମାନେ ଏହାର ଶିକାର ହେବେ। ଏହି ରାଶି ଗୁଡିକ ମାର୍ଚ୍ଚ 29, 2025 ରେ ଶନି ଦଶା ଠାରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇବ |

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଶନି ଦଶା ସମୟରେ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଜିନିଷ ସମାପ୍ତ ହେବା ସହିତ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ | ତେଣୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଶନିଙ୍କୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *