Royal Enfield Classic 350 : 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଏହି ଗାଡି ଅଫରରେ ମିଳୁଛି ମାତ୍ର 83 ହଜାର ଟଙ୍କା ରେ ।

Bikes

କିଛି ବାଇକ୍ ଏତେ ମହଙ୍ଗା ଯେ ଆପଣ ସେଗୁଡିକର ଏକ ନୂତନ ମଡେଲ୍ ରେ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ରୟାଲ୍ ଏନ୍ଫିଲ୍ଡ କ୍ଲାସିକ୍ 350 ର ନୂତନ ମଡେଲର ମୂଲ୍ୟ ଆଜି ସୁଦ୍ଧା 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରହିଛି | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏକ ମହଙ୍ଗା ବାଇକ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟ ହେତୁ ଏହାକୁ କିଣି ପାରିବେ ନାହିଁ, ତେବେ ଚିନ୍ତା କରିବାର କିଛି ନାହିଁ | ତୁମର ହବି ପୂରଣ କରିବାକୁ, ତୁମେ ପ୍ରଥମେ ସେହି ବାଇକ୍ ର ଏକ ପୁରୁଣା ମଡେଲ୍ କିଣି ଏହାକୁ ଚଲାଇ ପାରିବ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ରୟାଲ୍ ଏନ୍ଫିଲ୍ଡ କ୍ଲାସିକ୍ 350 ର ଏକ ପୁରୁଣା ମଡେଲ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ |

କେଉଁଠୁ କିଣିବେ |
ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ବ୍ୟବହୃତ ବାଇକ୍ ଏବଂ କାର୍ ପାଇଁ ବଜାର ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ଅନେକ ନୂତନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରୁ ଆପଣ ଦ୍ୱିତୀୟ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଇକ୍ କିମ୍ବା କାର୍ କିଣି ପାରିବେ | ଏଥିରେ କାର୍ସ 24 ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ବର୍ତ୍ତମାନ, ରୟାଲ୍ ଏନ୍ଫିଲ୍ଡ କ୍ଲାସିକ୍ 350 ର ପୁରୁଣା ମଡେଲ୍ କେବଳ କାର୍ 24 ରେ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ | ଯଦି ଆପଣ ଅଧିକ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଲିଙ୍କ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ (https://www.bikes24.com/buy-used-Royal-Enfield-Classic-350-2014-bikes-new-delhi-1019697561/)

 

Bikes

ବାଇକ୍ କେତେ ପୁରୁଣା
ଆମେ କହୁଥିବା ରୟାଲ୍ ଏନ୍ଫିଲ୍ଡ କ୍ଲାସିକ୍ 350 ର ମଡେଲ୍ 2014 ରେ କିଣାଯାଇଥିଲା | ଭଲ କଥା ହେଉଛି ଏହି ବାଇକ୍ କେବଳ ପ୍ରଥମ ମାଲିକ ଦ୍ୱାରା ବିକ୍ରି ହେଉଛି | ବାଇକର ମୂଲ୍ୟ ମାତ୍ର 83 ହଜାର ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି। ନୂତନ ରୟାଲ୍ ଏନ୍ଫିଲ୍ଡ କ୍ଲାସିକ୍ 350 ର ମୂଲ୍ୟ 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ | ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି 1.72 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ରୟାଲ୍ ଏନ୍ଫିଲ୍ଡ କ୍ଲାସିକ୍ 350 ର ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ମଡେଲରେ କୈଣସି ପ୍ରକାରର ବୀମା ନାହିଁ |

ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି |
ଏହି ବାଇକ୍ ସହିତ ତୁମେ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ପାଇବ | ଏହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି 7 ଦିନର ଅଟେ, ଯାହା ଅଧୀନରେ ଯଦି ଆପଣ ବାଇକ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଫେରସ୍ତ କରି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବେ | ଏହି ବାଇକ୍ ହରିୟାଣାରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି | ବାଇକର ମୂଳ ଆରସି ଆପଣଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ।

 

Bike

12 ମାସ ୱାରେଣ୍ଟି ପାଇବ |
କାର୍ 24 ରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ରୟାଲ୍ ଏନ୍ଫିଲ୍ଡ କ୍ଲାସିକ୍ 350 ରେ ଆପଣ 12 ମାସର ୱାରେଣ୍ଟି ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଏହି ୱାରେଣ୍ଟି ବାଇକର ସମସ୍ତ ଅଂଶରେ ଅଛି | କଣ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଏହି ବାଇକ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 25000 କିଲୋମିଟରରୁ ଅଧିକ ଚାଲିଛି |

ଇଞ୍ଜିନ୍ କେମିତି ଅଛି |
ଆପଣ ରୟାଲ୍ ଏନଫୋର୍ସଡ୍ କ୍ଲାସିକ୍ 350 ରେ ଗୋଟିଏ ସିଲିଣ୍ଡର ସହିତ 346 ସିସି ଇଞ୍ଜିନ୍ ପାଇବେ | ଏହି ଇଞ୍ଜିନ୍ 19.36 PS ର ଶକ୍ତି ସହିତ 28 Nm ଟର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର କ୍ଷମତା ରଖିଛି | ଆପଣ ବାଇକ୍ ର ଉଭୟ ଚକ ଉପରେ ଡିସ୍କ ବ୍ରେକ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *