ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଯଦି 2 ଟଙ୍କିଆ ମୁଦ୍ରା ରହିଛି ତେବେ ଆପଣ ବି ପାଇବେ 5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କେମିତି ଜାଣନ୍ତୁ ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପୁରୁଣା 2 ଟଙ୍କିଆ ନୋର୍ଟ ବା ମୂଦ୍ରା ରହି ଥିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ 5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା , ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ମିଳିବ ଏବଂ ଏହା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କଣ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ ସେହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣିବା ପୂର୍ବ ରୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଟିତ ଭାବେ ପୋଷ୍ଟ କୁ ସେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଖବର ଟି ସଠିକ୍ ଏବଂ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇ ଥିଲେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ସେୟାର କରିବେ ,

ତେବେ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଯଦି ଗୋଟିଏ 50 ଟଙ୍କା ର ପୁରୁଣା ନୋର୍ଟ ରହିଛି ତେବେ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବିକ୍ରୀ କରିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ 20 ହଜାର ଟଙ୍କା ମିଳିବ , ସେହି ପରି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଯଦି 10 ପଇସା ର କୟେନ୍ ରହି ଥିବ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି 10 ପଇସା କୟେନ୍ ଏବଂ 25 ପଇସା କୟେନ୍ ପାଇଁ 70 ହଜାର ଟଙ୍କା ମିଳିବ ।

10 paisha

ସେହି ପରି ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ 1 ଟଙ୍କିଆ ନୋର୍ଟ ରହି ଥିବ ପୁରୁଣା ଯେଉଁ ଥିରେ ଅଶୋକ ସ୍ତମ୍ଭ ର ଆକୃତି ରହି ଥିବ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ 80 ହଜାର ଟଙ୍କା ମିଳି ଯିବ , ହଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବୁ କି ଏହି ଏକ ଟଙ୍କିଆ ନୋର୍ଟ ର ରଙ୍ଗ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗ ର ହୋଇ ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ ଏବଂ ଏହି ଆର୍ଟିକାଲ ଟି ୱର୍ଲ ଇକୋନୋମି ତରଫ ରୁ ମିଳି ଥିବା ସୂତ୍ର କୁ ଜଣା ପଡିଛି ,

ତଥା ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ପରି ମୂଦ୍ରା ଏବଂ ନୋର୍ଟ କୁ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଖୋଜୁ ଥିବା ବେଳେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଛି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ବି ୱର୍ଲ ଇକୋନୋମି ର ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ଜାଇ ସେଠାରେ ଆପଣ ମାନେ ସେଲ୍ କରି ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଟଙ୍କା ଆୟ କରି ପାରିବେ , ଏହା ସହିତ ଆପଣ ମାନେ କୁଇକର ଭଳି ବଡ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ବି ଏହାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ବିକ୍ରୀ କରି ପାରିବେ । ତେବେ ଆମର ସୂଚନା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗି ଥିଲେ ସେୟାର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କରିବେ ,

note

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *