କେ ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ବଡ ବୟାନ , କୋହଲି କୋହଲିଠୁ ବେକାର କ୍ୟାପଟେନ..

KL Rahul

ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ ଫାଇନାଲ 2021 ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅପମାନଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱକୁ ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କୋହଲିଙ୍କ ଅଧିନାୟକ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଦାବି ରହିଛି। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଓପନର୍ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି।

Kohli

ରାହୁଲ ବିରାଟଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଧିନାୟକ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି। ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି, ବିରାଟ କୋହଲି 200 ପ୍ରତିଶତ ଉତ୍ସାହର ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଥୀମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହା କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଦକ୍ଷତା ଅଛି | ବାସ୍ତବରେ, ‘ଫୋର୍ବସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ପାଇଁ ଏକ ଭିଡିଓରେ ରାହୁଲ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ଖେଳିବା ସମୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଏକ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଅଧିନାୟକ।

ସେ ଜଣେ ଅତି ଉତ୍ସାହୀ ବ୍ୟକ୍ତି | ସେ 200 ପ୍ରତିଶତ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି | ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ କେବଳ 100 ପ୍ରତିଶତ ସମ୍ଭବ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ 200 ପ୍ରତିଶତ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ବଡ଼ ଆଇସିସି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ପରାଜୟକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ସମଗ୍ର କ୍ରିକେଟ୍ ଦୃଶ୍ୟ ନିରାଶ ହୋଇଛି ଏବଂ କୋହଲିଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱକୁ ତୀବ୍ର ସମାଲୋଚନା କରାଯାଉଛି।

KL Rahul

କାରଣ କୋହଲି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଆଇସିସି ଟ୍ରଫି ଜିତି ନାହାଁନ୍ତି। କୋହଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭାରତ 2017 ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ ଟ୍ରଫି ଏବଂ 2019 ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା। ଭାରତୀୟ ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଗଷ୍ଟ 4 ରୁ ଆୟୋଜକ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଖେଳିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *