ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ପଟାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ତୁମକୁ ଏ ୩ଟି କାମ କରିବା ଦରକାର I

women

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ବିବାହ ପରେ ମହିଳା ମାନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଜାଆନ୍ତି , ସେହିଥି ପାଇଁ ଅଧିକାଶଂ ପୁଅ ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଆଡକୁ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇ ଜାଆନ୍ତି , ଅଧିକାଶଂ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ବିବାହ ଟିକିଏ ପୁରୁଣା ହେଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ର ଭଲ ପାଇବା କମିଯାଏ , ଏବଂ ପୂର୍ବ ପରି ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରହେ ନାହିଁ , ଜାହା ଫଳ ରେ ସେହି ମହିଳା ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ର ରିଲେସନ ସିପ୍ ରେ ଆଶିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରେ , ସେମିତି ରେ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନେ ଅନ୍ୟ କାହା ସଂମ୍ପର୍କ ରେ ଆସିବା ରେ ପୁରୁଷ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଥାନ୍ତି ।

bhabi

ଯେତେ ବେଳେ ଅବିବାହିତ ପୁରୁଷ ବିବାହିତ ମହିଳଆ ଙ୍କୁ ପଟେଇବା କୁ ଚାହେଁ , ସେତେ ବେଳେ ସେହି ପୁରୁଷ କୁ ଏହି ତିନୋଟି କଥା ଜାଣିବା ଦରକାର ପ୍ରଥମେ ଯେତେ ବେଳେ ବିବାହିତ ମହିଳା ଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ପଡିବେ ତେବେ ସେହିଥିରୁ ବାହାରିବା ଆସମ୍ଭବ ହେବ କାରଣ ତା ପୂର୍ବ ରୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଶାରିରୀକ ସଂମ୍ପର୍କ ସରି ଜାଇଥିବ ,

କାରଣ ଅବିବାହିତ ମବିଳା ଙ୍କ ଠାରୁ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନେ ପୁରୁଷ ଙ୍କୁ ଅଧିକ ଖୁସୀ ଦେଇ ପାରନ୍ତି । ହେଲେ ଏମିତି ବେଳେ ଆପଣ ମାନେ ଥରେ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖି ଆଉ ଆଶା ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ନହେଲେ ପସ୍ତେଇବେ ,

ସେହି ପରି ଦୁଇ ରେ ବହୁତ ସମୟ ରେ ସାଥିରେ କାମ କରିବା ସମୟ ରେ ଆମ ମାନଙ୍କ ଆଟ୍ରାକ୍ସନ ଆସିଥାଏ ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ଏହାକୁ ସିରିଏସ ରେ କେବେ ବି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନହେଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କାହାକୁ ବିବାହ କରିବା ଅସମ୍ଭବ ହେବ ,

bhabi

ସେହି ବିବାହିତ ମହିଳା ଙ୍କ ପାଇଁ ବଦନାମ୍ ହେବ ତେଣୁ କେବେ ବି ଆପଣ ମାନେ କୈଣସି ବିବାହିତ ମହିଳା ଙ୍କ ପ୍ରେମ କୁ ସିରିଏସ ଭାବେ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *