Sun Transit 2021: 19 ଜୁଲାଇରୁ ମିଥୁନ ଓ କର୍କଟ ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନ ହଠାତ ବଦଳିଯିବ । ମିଳିବ ପ୍ରଚୁର ଟଙ୍କା

ଜୁଲାଇ 16 ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ତାଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ମିଥୁନ ଛାଡି କର୍କଟ ରାଶି ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଦିନକୁ କର୍କଟ ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତୀ କୁହାଯାଏ | ଏହା ପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହି ରାଶିରେ ଅଗଷ୍ଟ 17 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ କର୍କଟ ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଏବଂ ଆଗାମୀ ମାସରେ ସେମାନେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଡ଼କୁ ଆସନ୍ତି | ଏବଂ ଏମାନଙ୍କୁ ସିହଂ ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ତେବେ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନର ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରଭାବ ବିଛା କନ୍ୟା, ତୁଳା ଏବଂ ମେଷ ରାଶି ର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବ। କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ଘଟଣାର କି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

masha

ମେଷ

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିଶେଷ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ସୁବିଧା ଗୁଡ଼ିକରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ଏବଂ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟ ଗୁଡିକର ଫଳାଫଳ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ |

କନ୍ୟା

କନ୍ୟା ଲୋକମାନେ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତି କରାଯାଇ ପାରିବ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ |

tula

ତୁଳା|

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ ଏବଂ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ତଥାପି, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା

ବିଛା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଭଲ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ଶେଷ ହେବ | ପୂର୍ବ ତୁଳନାରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *