ଏମିତି ଝିଅ କେବେ ଦିଅନ୍ତିନି ଧୋକା – ସାଥୀ ଯାହା କୁହେ ସବୁ ମାନି କରିଥାନ୍ତି ।

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ପ୍ରେମ ବିନା ଜୀବନ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମନେହୁଏ | ସେଥିପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଖୋଜନ୍ତି | ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରେମ ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ପରି, ଭାଇ-ଭଉଣୀ ପ୍ରେମ, ପ୍ରେମିକ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ପ୍ରେମ | ଆଜି ଆମେ ଏଠାରେ ଅନ୍ୟ କୈଣସି ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ନୁହେଁ ବରଂ ପ୍ରେମିକ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ | ଯଦି ଜୀବନର କଠିନ ପଥରେ ଚାଲିବା ପାଇଁ ଜଣେ ଜୀବନସାଥୀ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି କଷ୍ଟଦାୟକ ରାସ୍ତାଗୁଡ଼ିକ ସହଜ ହୋଇଯାଏ |

ଏଥି ସହିତ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ ଯେ ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଚେହେରା ଅଛି, ତାଙ୍କର ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଭିନ୍ନ ଅଟେ | ଏପରିକି ସେମାନଙ୍କର ଚର୍ମ ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ଅଟେ | କେତେକ ଲୋକଙ୍କର କଳା ଚର୍ମ ରଙ୍ଗ ଏବଂ କେତେକଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଚର୍ମ ଥାଏ | ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ଗାଢ ଚର୍ମ ଥାଏ |

girls

ସାମୁଦ୍ରିକ ଶାସ୍ତ୍ର ର ପଣ୍ଡିତମାନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଶରୀରର ରଙ୍ଗ ଆଧାରରେ ମନୁଷ୍ୟର ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ଜାଣିହେବ।

ସାମୁଦ୍ରିକ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ କୃଷ୍ଣ କଳା ଚର୍ମ ଲୋକ ମାନେ ସୁସ୍ଥ, ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ କ୍ରୋଧିତ ଅଟନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ବୈଦ୍ଧିକ ବିକାଶ କମ୍, ଫଳସ୍ୱରୂପ ସେମାନେ ସମସ୍ତ ସାମାଜିକ ପରମ୍ପରା, ରୀତିନୀତି ଏବଂ ସୀମାଠାରୁ ଦୂରରେ, ଉତ୍ତେଜିତ, ହିଂସାତ୍ମକ, ଲୋଭନୀୟ, ଜିଦ୍ଖୋର ଏବଂ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ତଥା ଅପରାଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ପରିଣତ ହୁଅନ୍ତି |

କଳା ରଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ମହିଳାଙ୍କ ସଂପର୍କରେ, ଏହା ସାମୁଦ୍ରା ଶାସ୍ତ୍ରୀରେ ବର୍ଣ୍ଣିତ ହୋଇଛି ଯେ ଯେଉଁ ମହିଳା ମାନଙ୍କର ବହୁତ ଗାଢ ରଙ୍ଗର ଆଖି, ଚର୍ମ, କେଶ, ଓଠ, ଏବଂ ଜିଭ ଇତ୍ୟାଦି ଥାଏ, ସେମାନେ ନିମ୍ନ ଶ୍ରେଣୀରେ ଆସନ୍ତି |

girls

ଏହି ପ୍ରଜାତୀ ର ମହିଳାମାନେ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ ସାହସୀ ଏବଂ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶବ୍ଦ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | ରତିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରଦାନ କରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ | ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ, ସଠିକ୍ ରାସ୍ତା ଦେଖାଇବା ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ବଳିଦାନ ଦେଇଥାନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *