LPG Gas Cyliner: ଗ୍ୟସ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକିଙ୍ଗ କଲେ ମିଳିବ 900 ଟଙ୍କା ପୁରା ମାଗଣାରେ । 31 ଜୁଲାଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଫର

lpg

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଯଦି ଆପଣ ଏଲପିଜି ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ 900 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ। Indian Oil Corp Ltd ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ପେଟିଏମ୍ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହି ବିଶେଷ ଅଫର୍ ଦିଆଯାଉଛି | Paytm ର ଏହି ଅଫର 31 ଜୁଲାଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୈଧ ଅଟେ ଯଥା ଆପଣଙ୍କର କେବଳ 10 ଦିନ ସମୟ ବକେୟା ଅଛି | ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ 3 LPG ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ ନକରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 900 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇପାରିବେ |

ପେଟିଏମରୁ ପ୍ରଥମ 3 ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକିଂ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ 900 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପାଇବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ଅଫରର ଲାଭ କେବଳ ସେହି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପେଟିଏମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକିଂ କରୁଛନ୍ତି (ପେଟିଏମ୍ ଆପ୍ ଠାରୁ ପ୍ରଥମ ଥର) | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସର୍ବନିମ୍ନ 500 ଟଙ୍କା ବୁକିଂରେ ଏହି ଅଫର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଏହି ଅଭିଯାନରେ କେବଳ ଥରେ ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ |

lpg

Indian Oil Corp Ltd ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛି ।

Indian Oil Corp Ltd ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି। କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ପେଟିଏମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପେମେଣ୍ଟ କରି ସିଲିଣ୍ଡର ରିଫିଲ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ 900 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇପାରିବେ। ଏହି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆପଣ ଅଫିସିଆଲ୍ ଲିଙ୍କ୍ https://paytm.com/cylinder-gas-recharge/indane କୁ ମଧ୍ୟ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

କିପରି ବୁକ୍ କରିବେ |

> ଆପଣଙ୍କୁ ପେଟିଏମ୍ ଆପ୍ କୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ |

> Paytm ରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଶୋ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ |

> ରିଚାର୍ଜ ଏବଂ ପେ ବିଲ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |

> ଏକ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |

lpg

‌> ଆପଣଙ୍କ ଗ୍ୟାସ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଚୟନ କରନ୍ତୁ, ଯେଉଁଥିରେ ଭାରତ ଗ୍ୟାସ, HP ଗ୍ୟାସ ନା ଇଣ୍ଡେନ ଦିଆଯିବ |

> ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କର ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର କିମ୍ବା LPG Id ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ |

> ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

> ଏହା ପରେ ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡ ଆସିବ |

ଜୁଲାଇରେ ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ମୂଲ୍ୟ 25 ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଗଲା

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଗଲେ ଜୁଲାଇ ଆରମ୍ଭରେ ମଧ୍ୟ ସବସିଡିଯୁକ୍ତ ଘରୋଇ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡରର ମୂଲ୍ୟ 25 ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥି ସହିତ ବାଣିଜ୍ୟିକ ସିଲିଣ୍ଡରର ମୂଲ୍ୟ 84 ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *