23 ଜୁଲାଇ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala-1

ମେଷ : ମେଷ ମଣିଷମାନେ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଖୁସିରେ ଦିନ ବିତାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ପ୍ରଗତି ହାସଲ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଶିକ୍ଷା ମାର୍ଗରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ କାରଣ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରେ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ମନେହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଆଇନଗତ ବାଧା ଦୂର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ବିତାଇବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଅର୍ଥ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଏବଂ ଭଲ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ଦେଖାଯାଉଛ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଦିନ ବିତାଇବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବିଶେଷ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଦୌ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ଆହୁରି ବଢିପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ| ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା | ଜଣଙ୍କୁ l ଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଦିନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ | ହଠାତ୍ ତୁମେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବ | ଆପଣ ଶାଶୁଘରରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମକୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *