08 ଜୁଲାଇ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଲାଗିବ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala-1

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ରହିବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିଭାବରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅଳସୁଆରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକାଗ୍ର ହେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ଘଟାଇପାରେ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟ କାମରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବ | ଆୟ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ | ଆପଣ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିବା | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଅଧିକ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ମନେହୁଏ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ଆପଣ ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ଅର୍ଥର ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ | ତୁମେ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହର ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ | ପତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବେ | କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ତୁମେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ତୁମ ପକ୍ଷରୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅଫିସରେ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଖିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ସୁଚିନ୍ତିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ହୃଦୟ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଏ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିତାଇବେ | ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବଡ଼ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *