LPG Cylinder Discount: ଏହି ଉପାୟରେ ବୁକିଂ କଲେ ମାତ୍ର 9 ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଛି ଗ୍ୟସ ସିଲିଣ୍ଡର ।

LPG ସିଲିଣ୍ଡର ଅଫର: ପେଟିଏମର LPG କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ଜୁନ୍ 30 ରେ ଶେଷ ହେଉଛି | ଏହା ଉପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗ୍ୟାସ ବୁକିଂ 800 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିପାରିବ |

ଯଦି ଆପଣ ମହଙ୍ଗା LPG ସିଲିଣ୍ଡରରୁ ଆରାମ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀରେ 14.2 କିଲୋଗ୍ରାମ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡରର ମୂଲ୍ୟ 809 ଟଙ୍କା, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଉଲ୍ଲେଖିତ ତରିକା ରେ ଗ୍ୟାସ୍ ବୁକ୍ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ସିଲିଣ୍ଡରରେ 800 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇପାରିବେ, ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣ ପ୍ରାୟ ମାଗଣା LPG ସିଲିଣ୍ଡର ପାଇବେ | ।

lpg

ପେଟିଏମ୍ ଠାରୁ 800 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର୍ |
ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ପରି, ପେଟିଏମ୍ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଫର୍ ଦେଇଛି | ଏଥିରେ, ଯଦି ଆପଣ ପେଟିଏମ୍ ରୁ ଏକ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ପ୍ରାୟ ମାଗଣାରେ LPG ସିଲିଣ୍ଡର ପାଇବେ | ଇଣ୍ଡିଆନ, ଭାରତ ଗ୍ୟାସ, ଏଚପି ଗ୍ୟାସ ଗ୍ରାହକ ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ। ଏହି କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ପେଟିଏମ୍ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିବେ, ତେବେ ସେ 800 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇପାରିବେ |

30 ଜୁନ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ସୁଯୋଗ |
ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ Paytm ର ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଜୁନ୍ 30, 2021 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଏହି ଅଫର କେବଳ ସେହି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ, ଯେଉଁମାନେ ପେଟିଏମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ LPG ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିବେ ଏବଂ ଦେବେ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ LPG ସିଲିଣ୍ଡର ପାଇଁ ବୁକ୍ କରନ୍ତି ଏବଂ ଦେୟ ଦିଅନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଅଫର୍ ଅଧୀନରେ ଏକ ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡ ପାଇବେ, ଯାହାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମୂଲ୍ୟ 800 ଟଙ୍କା ହେବ |

ଏହି ଅଫର ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପ୍ରଥମ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡରର ବୁକିଂରେ ପ୍ରୟୋଗ ହେବ | କେବଳ 500 ଟଙ୍କା ସର୍ବନିମ୍ନ ଦେୟ ଉପରେ ଏହି ଅଫର ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ହେବ | କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡ ଖୋଲିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଆପଣ ବିଲ୍ ପେମେଣ୍ଟ ପରେ ପାଇବେ | କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପରିମାଣ 10 ରୁ 800 ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡକୁ 7 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଖୋଲିବାକୁ ପଡିବ, ଏହା ପରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ |

gas

ଏହିପରି ବୁକ୍ କରିବା ଜରୁରୀ |
ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ପେଟିଏମ୍ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହା ପରେ ତୁମ ଗ୍ୟାସ ଏଜେନ୍ସିରୁ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏଥିପାଇଁ, ପେଟିଏମ୍ ଆପରେ ଅଧିକ ଦେଖାନ୍ତୁ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ, ତାପରେ ରିଚାର୍ଜ ଏବଂ ପେ ବିଲ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଏହା ପରେ ଆପଣ ଏକ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ଦେଖିବେ | ଏଠାକୁ ଯାଇ ତୁମେ ତୁମର ଗ୍ୟାସ୍ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଚୟନ କର | ବୁକିଂ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ FIRSTLPG ର ପ୍ରୋମୋ କୋଡ୍ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବୁକିଂର 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡ ପାଇବେ | ଏହି ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡକୁ 7 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *