ମେଷ , କର୍କଟ , ସିଂହ , ତୁଳା , ମକର ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ । ଘଟିବ ବଡ ଘଟଣା

ରାଶି ଚକ୍ର ସବୁବେଳେ ପରିବର୍ତନ ଶୀଳ , ତେବେ ଜୋତିଷଙ୍କ ମତରେ ଏବେ ଏବେ କିଛି ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଘଟିବାକୁ ଜାଉଛି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ , ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିନେବା ସେହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ବିଷୟରେ ।

ମେଷ – ତୁମର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ |

କର୍କଟ – ଆଜି ଭଲ କାମ ଜାରି ରଖ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଉପାୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ପରିସର ଏବଂ ଜ୍ଞାନ ବଢାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପାସ୍ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ପତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ras

ସିହଂ – ଆଜି ଆଖି ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେତୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଲାଭ ମିଳିବ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ତୁଳା – ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ବଜେଟ୍ ବ୍ୟାହତ ହେବ | କୋର୍ଟରେ କୈଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜ ଅଭାବରୁ କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ | ଋଣ ଦିଆଯାଇ ଥିବା ଟଙ୍କା ଧୀରେ ଧୀରେ ଫେରି ଆସିବ, କାମ ଶେଷ ହେବା ପାଇଁ, ବାଉଁଶ ଗଛକୁ ପାଣି ଦେଇ ପୋଡ଼ି ଦିଅ |

ମକର – ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ପରାମର୍ଶ, ଯାହା ମନର ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରେ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧ୍ୟ ଘର ଲୋକ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅଛନ୍ତି |

rashi

କୁମ୍ଭ – ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବ | ଶିଶୁର କୈଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ହେତୁ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭଏସ୍ ମେଲୋଡିର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ |

ସବୁବେଳେ ନିଜ ରାଶି , ଜାତକ ଓ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ବିଷୟରେ ସୁଚନା ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ , ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ନିଶ୍ଚୟ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *