22 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – ବଦଳିବାକୁ ଲାଗିବ ଆଜିଠୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala-1

ମେଷ :ଆଜିର ମେଷ ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମୋଟ ଉପରେ, ଆଜି ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ ହେବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆମେ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବା, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ୍ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ସାଥୀମାନଙ୍କଠାରୁ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମ୍ଭବତ। | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ମନେହୁଏ | ଘରେ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହେବ, ତେଣୁ ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ଜୀବାନାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ର ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଆଜିର ଦିନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଟିକେ ନିରାଶ ଦେଖାଯିବ | ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ, ଏକ ବୁଦ୍ଧିମାନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରିସ୍ଥିତି ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେଇପାରେ | ମନରେ ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଜଣେ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଳିଆ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ବିଦେଶରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଯଦିଓ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ମୁଷ୍ଟିରେ ସହଜରେ ଖସିଯିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ତାରକାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହତାଶ କରିବେ ନାହିଁ | ଘର ସହିତ ଜଡିତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | ଦିନର ଆରମ୍ଭରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ବାଛିଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୋଇ ସାମ୍ନାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ଆୟର ବ୍ୟାଘାତ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚର ଅଧିକ |

ମକର ରାଶି – ଆଜି ତୁମର ସନ୍ଦେହଜନକ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପ୍ରାପ୍ତ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବା ନିଶ୍ଚିତ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଜିଭକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ହାସଲ କରିଥିବା ନୂତନ ସୂଚନା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଧାରଣା ଦେବ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ବିବାହିତ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ନକାରାତ୍ମକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଚାକିରିରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ – କୁମ୍ଭ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଏକ ଭଲ ସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଏପରି ଚିନ୍ତାଧାରା ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ ଯାହା ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ଆପଣ କାହାକୁ ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରିବେ | କିଛି କାମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ, ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ସଞ୍ଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାକିରି ମଧ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଟିକିଏ ବିପଦ ନେଇପାରନ୍ତି | ଆଜି କିଛି ସମସ୍ୟା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚାଲିଥିବା ପୂର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଏକ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇପାରେ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉପରେ କାମ କର | ଆଜି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ ଟଙ୍କା ମାଗି ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ବି ଆପଣଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ସିଦ୍ଧାନ୍ତକୁ ଡେଇଁବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଲଘୁଚାପର ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ | ଆଜି ମୁଁ କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଜେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *