20 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି 3 ଟି ରାଶି ରୁହନ୍ତୁ ସାବ-ଧା-ନ ।

rasiphala-1

ମେଷ : ପୂର୍ବ ଦିନ ତୁଳନାରେ ଆଜିର ଦିନ ଆରିସ୍ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ସଙ୍କେତ ଆଜି ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରାଶ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଗ୍ରାହକଙ୍କ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତେ ନିରାଶା ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାବପ୍ରବଣତାରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟାଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆଜି ଆପଣ ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର ଜରୁରୀ ଯୋଜନା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଭଲ ପ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଆପଣ କାହାର କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଧନ ହେଉଛି ଲାଭର ସମଷ୍ଟି | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଯାହା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦାମାନେ ବହୁତ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପରେ ତୁମେ କିଛି ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ | ଏକାକୀ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା ଉଚିତ୍, ଏହା ମାନସିକ ଚିନ୍ତାକୁ ଟିକେ ହ୍ରାସ କରିବ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଯୋଗ୍ୟତା ହାସଲ କରିବାକୁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡିକ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଋଣସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯାଏ, ଯାହା ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ କିନ୍ତୁ ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ଯଥାସମ୍ଭବ, ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟଭାଗ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ସୁଖ, ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସହ୍ୟ ନିରାଶା ଏବଂ ନିରାଶାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି |

ମକର ରାଶି : ଦିନ ଆରମ୍ଭର ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା, ଋଣ ଏବଂ ମକଦ୍ଦମା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ ଏବଂ ତୁମେ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କ ଆୟକୁ ମଧ୍ୟ ବଢାଇବ | ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟ ଭାଗରେ, ଆପଣଙ୍କର କମ୍ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ, ତଥାପି ଆୟ ବଢିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆପଣ ଶିକ୍ଷା, ଶିଶୁ, ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିନିଯୋଗ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ସପ୍ତାହ ସାରା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ତଳକୁ ଆସିବ ନାହିଁ | ସପ୍ତାହ ମଝିରେ, ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦ ଦେବ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଆପଣ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସପ୍ତାହର ଅବଶିଷ୍ଟ ଦିନଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଜଡିତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଲାଭ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |

ମୀନ : କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହଯୋଗର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣ ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ତୁମର କାମ ଧୀର କିନ୍ତୁ ନିୟମିତ ଗତିରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରି, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ପାଇବେ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟଭାଗରେ, ଲାଭ ସ୍ଥାନରେ କେଟୁ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ରର ମିଶ୍ରଣ ଅଛି, ଯାହା ତୁମେ ପାଇଥିବା ପ୍ରକୃତ ଲାଭ ତୁଳନାରେ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଓଲଟାଇ ଦେଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *