18 ଜୁନ 2021 ରାଶିଫଳ – 4 ଟି ରାଶି ରୁହନ୍ତୁ ସର୍ତକ ଓ ସାବଧାନ ।

rasiphala-1

ମେଷ : ମେଷ ମଣିଷମାନେ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଜିନିଷ ମନରେ ଘୁରି ବୁଲିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସ୍ଥିର ହେବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ।

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଚାଲିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ସବୁ ଦିଗରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ କାମରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାରର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଆଖି ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦିଆଯାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନର ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ | ତୁମେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିପାରେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ନୂତନ ନୂତନ ଲୋକମାନେ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଶିଶୁ ବିକାଶର ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗର୍ବିତ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶାଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ହାସଲ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ, ତେଣୁ ତୁମର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସବୁ ଦିଗରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନେ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଦେଶବାସୀ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅନ୍ୟମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦ ପାଇବ | ଆପଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ| ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍ | କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *