01 ଜୁଲାଇ 2021 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala-1

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆପଣ ଆଗରେ ରହିବେ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ |

ବୃଷ : ଆପଣ ଆଜି ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ ବିବାହ କିମ୍ବା ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ କିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ, ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ଆପଣ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ : ଆପଣ ଆଜି ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ଦେଖାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ତୁମକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ ଅତିବାହିତ ହେବ | ମାନସିକ ଚାପ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଦେଶବାସୀ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ଅତି କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ହଠାତ୍ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଯେକୌଣସି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ |

ବିଛା : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ମୂହୁର୍ତ୍ତ ରହିବ | ପରିବାର ସହ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଟେନସନ କାମ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଯଦି ଆପଣ ଟିକେ ବିପଦ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତୁମେ ତୁମର ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ତୁମେ ତୁମର ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ବିବାହ ଚାହୁଁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଉଛି | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଯୋଗ୍ୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ତୁମେ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସହଭାଗୀତାରେ କରାଯାଇଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଘର କାମରେ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ହଠାତ୍, ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ଅସ୍ଥିର ଅନୁଭବ କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ପାଦ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅ, ଏହା ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ମନୋରମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *