ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ପାଦରେ ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି ମୁଦି ତେବେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଖବର ନଚେତ ସ୍ୱାମୀ ହୋଇଯିବେ ଭିକାରୀ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ । ବନ୍ଧୁଗଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଭାରତୀୟ ପରମ୍ପରା ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳା ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କ ପାଦରେ ଗୋଡ଼ ମୁଦି ପିନ୍ଧନ୍ତି, ଏବଂ ଷୋହଳ ଶୃଙ୍ଗାରରେ ଗୋଡ଼ ମୁଦି ବା ଝୁଣ୍ଟିଆ ପିନ୍ଧିବାର ପରମ୍ପରା ଅଛି । ସ୍ନାନମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ମଥା ରେ ସୁନା ଓ ପାଦରେ ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ହେବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ତୁମ ମନକୁ ବହୁତ ଶାନ୍ତିରେ ଶାନ୍ତି ଦିଏ । ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ସୁଖ ଆଣେ ।jotiy

ଜଣେ ମହିଳା କେବେବି ଅନ୍ୟ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ତାଙ୍କ ପାଦର ମୁଦି ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଏବଂ ଏମିତିରେ ନିଜ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ କେବେବି ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହା କରିବା, ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତ ପରିବାର ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆଣିପାରେ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସର୍ବଦା ଋଣରେ ବୁଡ଼ିବେ।ସର୍ବଦା ମାନସିକ ଚାପ ରହିପାରେ ।କେଉଁଠାରେ ଟଙ୍କା ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ ନାହିଁ ।

ମହିଳା ମାନେ ନିଜ ପାଦର ଆଙ୍ଗୁଠି କୁ ଖାଲି ରଖିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ କୁହାଯାଏ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଶନି ପ୍ରବେଶ କରିଯାଏ ତେଣୁ ସବୁବେଳେ ପାଦରେ ଏକ ରୁପା ମୁଦି ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ ।modi

ଜରୁରୀ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ଆମ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମହିଳାମାନେ ପାଦରେ ରୂପା ମୁଦି ରଖିବା ଉଚିତ। ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାକୁ ଏଡାଇ ପାରିବେ।ଘରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଆସିବ । ଏହା ସହିତ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ବିରାଜମାନ କରିବେ । ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଧନବର୍ଷା ହେବ ।

ଭୂଲରେ ମଧ୍ୟ ସୁନା ମୁଦି ପାଦରେ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଘର ଉପରେ କୁ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହିଭଳି ସୂଚନା ପ୍ରତିଦିନ ନେଇ ଆସିଥାଉ , ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରିବା ସହ ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ , ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *