ସାଉଥ ର ଏହି ଫେମସ ଯୋଡ଼ି ବିଷୟରେ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି,ଏବେ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇସାରିଛି

prabhu

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ । ବନ୍ଧୁଗଣ, ସମସ୍ତେ ଦକ୍ଷିଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୟନତାରା ଏବଂ ପ୍ରଭୁ ଦେବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାର ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତି ।ଅନେକ ଲୋକ ଏମାନଙ୍କ ବିବାହ ଏବଂ ଅଫେୟାର ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ । ଏକ ସମୟରେ ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସବୁଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟି ଥିଲା । ନୟାନତାରା ନିଜ ଧର୍ମକୁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ନିଜର ନକଲେ କରି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ପ୍ରଭୁ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ନାୟାନତାରା ଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଉଭୟ ମଧ୍ୟ ଲଭ-ଇନ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ ।prabhudeva

ଏହି କାରଣରୁ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଫ୍ୟାମିଲି କୋର୍ଟ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ପ୍ରଭୁ ଦେବା ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଧମକ ଦେଇ ଥିଲେ । ଏହା ଧମକ କରିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସେ ନାୟନତାରାଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ, ତେବେ “ମୁଁ ଭୋକ ହଡ଼ତାଳ ରେ ବସିବି”। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଯେ ନାୟାନତାରା ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ଡାଏନା ମରିୟମ କୁରିଏନ୍ କିନ୍ତୁ ସେ ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

ନାୟାନତାରା ଏବଂ ଡାଇନା ବିବାହ କରିନଥିଲେ । ନାୟନତାରା ତଥାପି ଆଜିଯାଏ କୁମାରୀ ହୋଇ ବସିଛନ୍ତି। ନାୟନତାରା ହେତୁ ପ୍ରଭୁ ଦେବା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରଭୁ ଜେଲ ରେ ପହଞ୍ଚିଥାନ୍ତେ । କିନ୍ତୁ ଦୀର୍ଘଦିନ କୋର୍ଟ ରେ ବିଚାର ପରେ । ପ୍ରଭୁ ଦେବା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ 10 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାସିକ ଭରଣ ପୋଷଣ ଦେବା ପାଇଁ ପଡିଲା ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ 20-25 କୋଟି ଥିଲା ।prabhu

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରଭୁ ଦେବା ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଦୁଇଟି କାର ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଦାନ କଲେ । ପ୍ରଭୁ ଦେବା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ନାୟନତାରା ସହିତ ରହିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହିଁ ଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *